Sadece sarılıp uyuyacağız gibi sözler hep yalan olur.
erkek için gurur vericidir.
ctrl+alt dudak yapmaktan gına gelir artık.

iflahımı kesti Allahsız.

(bkz: erkeğin sevişmeye doyduğu an)
(bkz: kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu)
iktidar-özne ilişkisine örnektir. Bunu yaşamak değil, anlatmak erkek özneyi tanımlar. Kadın etkenken edilgen olur.
Focoualt'un amına koyum.
(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)
atma olayı kızın evine oluyorsa iç güveylik durumu vardır. ataerkil toplumlarda yadırganabilek bir durumdur. şayet atılan ev senin evinse namahrem değildir. olsa bile en azından sen atmış görünürsün ki şahsi kanaatime göre her eve atma da eve atılan erkek oluyordur. eğer kız bakireyse üstüne kalabilme ihtimali vardır. öyle bir durum söz konusu değilse keyfine bakar sigaranı yakarsın. eğer kız hem bakire hem de 18 yaşından küçükse -bunu anlayamama nedenleri çoktur- çok büyük bir hukuki boşluk bırakmış olursun. çünkü bu durum her zman ortaya çıkabilcek bir durumdur. zamanaşımı da işlemez. eğer kız ters bir kız çıkarsa türk ceza kanunun 223. mad. c bendine göre ne diyorum lan ben. keyfine bak olum. kime düşer lan böyle bir şey. hor kullanma emi.
Eksi alma sebebi olur.

kıskanmayın lan develer. Bizde böyle olm. Kıçı kırık, iki resmini attı diye sözlük kezbanlarının götünü mü kaldıralım yani.

sevişgen dedenin torunu olmak ne demek bilir misiniz? 4 avrad yapmış herif. Grup falan yapıyormuş. *
(bkz: kızın tecavüzüne uğramış erkek)
göt korkusu eşliğinde heyecan dolu dakikaların başlangıcıdır.
(bkz: bedenimi ele geçirebilirsin ama ruhumu asla)
şehir efsanesidir. abazan ereklerin kurduğu absürt hayallerden ibarettir, ulan böyle hayaller kuracağınıza sadık yarinize dönün daha iyi *
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
hmm kulağa hoş geliyor fakat kızın arabası da önemli sonuçta şaka bir tarafa izmirciler gelmeden konu kapansın bence.
acaip birşey olurdu ama bana olacağını pek sanmıyorum.
arabası olan bir kızın havanın soğuk olması sebebiyle beni de eve kadar atması durumu. en fazla bu kadar eve atılabildim.