bugün

"Sevdik mi? evet. Sevilir mi? hayır." Şeklinde açıklanabilcek bir durumdur efenim.
Ömür boyu da sevilir.

Karşılıklı sevenlerden daha iyi olur.
Sevip karşılık bulanını da gördüm. Sevip karşılık bulamayanıda. Sonucu bekleyip görmek isteyen denesin. Ama bence değmez. 4 senenizi piç etmeyin. 3 günden sonrası gereksizdir. Etraf kız , erkek dolu. En sevebileceğiniz sizin o gördüğünüz kişi değil emin olun.

Not : Karşılık bulan sanırım yaşı iyice ilerdiği için, birini bulamadığından karşılık verdiğini düşünüyorum. Belkide öyle değildir kim bilir?
ağır şizofrenlik olur.
Şahsen sayın yazarlar sonradan vazgeçmeme rağmen hala lisedeyken sevdiğim kızın sosyal medya hesaplarına bakarım. (her ne kadar içerik gözükmesede). Gerçekten sevince hayatının bir parçası oluyor ve insan ister istemez daima hep o bir ihtimali soruyor kendine.
oha lan yanlışlıkla başlık mi açtım diyecektim meğer varmış benim gibi bi sürünen daha.
zor bir durumdur. adamın ömrünü bitirir.
dırrırrırın dını ddının ddıınn dınını dınınn. sevilmez.
Sevilir mi? Evet sevilir.
Lakin siz sevmeyin. Karşılık bulmadığınız duygulara emek vermeyin, üzmeyin, hırpalamayın kendinizi... Aşkta monolog yapmayın!
Hayat sevince ve tabii ki sevilince güzel.
Yaşayan sizsiniz, içine öküz oturan ben. Yazıktır be, gidin söyleyin olmuyorsa da unutun. Birilerini sevip de söyleyemeyenlere çok kızıyorum, hele ki seven kişi erkekse. En son gurur yapması gereken erkektir bu tür durumlarda.

Bu arada üniversitede de kızlar teklif etmez. Sürekli tartışılan bir sorunsal olduğu için değinmeden edemedim. *
sen ne diyosun be amına bile konur....

zamanın ne önemi var.
Sevilir mi evet.sevilmeli mi hayır.4 sene ne ki platonikliği en dibine kadar 10 yıl yaşamış bir insan olarak söylüyorum kendinizi daha çok sevin.
güncel Önemli Başlıklar