bugün

kürdleri çok sevenlerin söyleyebileceği sav.

hayatı içtimaide, gördüklerim ve geçirdiklerimi bir kefeye koydum, bir kemalistlere baktım, bir asil insanlar olan kürd kardeşlerime baktım ve bu kanıya vardım.
"kemalistlerin değeri var mıydı?" diye sorunsala düşebilirsiniz. bende bir kürdü 10 kemaliste değişmem. n'apayım tencere tokuşturanı? aslında bir saniye. yediği her bok sonucu kendini her türlü zavallı gösteren kürdü napayım? değersizinde değersizi çıktı şimdi ortaya.
kürtlerin kemalistlerden daha çok kafalarının çalıştığı kesindir. adamlar hiç olmazsa inceden inceden geliyorlar, ya kemalcikler ne yapıyor? kendileri de bilmiyor ki.
sana değiştirme hakkını veren kim dalyarak diye sordurur. insanları sınıflandıracak kadar basit şeylerle uğraşan bir molozun sıçmığıdır.
Müslüman kürt kardeşlerimizi dinsiz arsız kemalistlere değişmeme durumudur. Bugüne kadarki Kürt-Türk ayrımının nedeni de bu kemocanlardır. Osmanlı milletler topluluğu olarak müslüman kardeşlerimizle yaşarken fransız icadı milliyetçilik nifakını aramıza sokan kemalistlere karşı kürt müslümanları tercih etme durumudur.
(bkz: sözlük formatı) 1. entry e şıkkı. kendinize gelin arkadaşlarım. boş muhabbetlere gerek yok. polemik cıkartmaya calısmayın. gerek yok böyle şeylere
(bkz: eyvallah)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar