bugün

kıskançlıktan sıkıldığı an gider kadınlar.
Basit olanlari, menfaati bittiginde; asil olanlari ise, karsisindaki butun duygularini oldurdugunde gider.
Kalmak için bir sebebi kalmadığı zaman.
bir kadın ne zaman gider... kadınlar açıktır gitmelere. çünkü bir gün gitmesi gerekebileceğini bilerek, hazırlıklı gelirler.
çok şey verirler. çok şeye izin verirler. yeri gelir sadece sizin için olmadık şeyleri kabul ederler. değişmeye değişir, kısıtlanmaya kısıtlanır, yeri gelir bunları da kabul ederler. sonra bekler kadın, yaptıklarına değecek şeyleri görmeyi bekler. bekleyecek sabrı kalmaz ya, işte o zaman gider.
sizi elde ettiginde tam anlamiyla kolesi oldugunuzda ve eldeemek isteyecegi yeni avini buldugunda gider.
Sevgi denen bağlayıcı ve içini kıpır kıpır yapan duygunun bittiğini gördüğü zaman gider.
umudu bittiğinde gider.
değersiz olduğunu anladığı anda.
kadından kadına değişebilir bir kavramdır.

bazı kadınlar aldatılsalar dahi gitmezler, aşkları sevgilileri ya da artık hissettikleri her neyse gururlarından ağır basar. böyle kadınlar bazen kullanılmaya çok müsait olabilirler. lakin yapmayın, yazıktır. sizi çok seven hatunlardır sonuçta.

bazı kadınlar kovulsalar dahi gitmezler, içlerinde hep bir ümit taşırlar. belki bir gün beni sever diye. onlara saygı duyun, gerçekten hiçbir ümit ışığı yoksa onlara uygun bir dille anlatın, kovmayın. kadınlar hassastır.

bazı kadınlar karşıdakini sevmeseler dahi gitmezler, onu üzerim. bensiz yapamaz, yıkılır diye. evet bu biraz ego kokuyor doğru lakin çıkıyor böyleleri. ama yine de onlar da iyidir. kendi çaplarında fedakarlık filan yaparlar işte. fedakar kadın candır.

bazı kadınlar sıkılsalar dahi gitmezler. karşı taraftan bir çıkarları olabilir. böylesi pek hoş değildir. böyle kadınlara ne isterseniz yapabilirsiniz.

bazı kadınlar karşılarında bir dana, öküz vb. büyükbaş hayvan olduğu halde gitmezler. hırs yaparlar, onu adam edicem. onu insan yapıcam diye. bu tarz kadınlar iş hayatında da başarılı olurlar genelde.

bazı kadınlar sizi hiç umursamasalar dahi gitmezler. çünkü onlar hep ilgi görmek isterler. sizden iyisini bulana kadar bırakmazlar sizi. ilgisizlikten ölümden kaçar gibi kaçarlar. ego açlığı yaşarlar. bu tarz kadınlara your ego is my lego demeniz ve onlardan ardınıza bakmadan koşarak uzaklaşmanız tavsiye edilir.
yol gösterilince.
alacağını aldığı ve daha fazlasını alamayacağını anladığı zaman.
herşeyden ümidini kestiğinde.
kimisi para yedirmeyi bıraktığında, kimisi değer vermeyi bıraktığında gider. kimisi de sikersin, işiniz biter gider. günümüz gençliğinin tercih ettiği kadınlardır.*
inancını yitirdiği vakittir, susar ve gider.
kesinlikle her şeyden elini ayağını çektiği vakittir, aşkı için aşkıyla savaşmayı bıraktığı vakittir.
çok ilgi gösterdiğiniz, yüz verdiğiniz vakittir. hiç bir şeyi beğenmeyip kavga çıkartıyorsa işte o vakit gelmiş demektir.
yaşarken öldürmüşse seni kalbinde gider , sen ne söylersen söyle gider...dünyayı sersen önüne faydasız bir kere bitmişsindir onun için.
başka bekleyeni olduğunda.
kadının gideceği vakit vazgeçtiği vakittir .
en çok kalacakmış gibi yaptığı vakittir.
bir kadın sadece eve geç kalıyorsa gider.
oda baba korkusundan.
bu vakitte babaya göre değişir,
bilirsiniz işte ev kuralları falan filan.
bırak gitsindir, sen de ki bulabildiğini, başkasında bulabilecekse bırak gitsindir.
senin çoktan gitmiş olduğun vakittir.
(bkz: adamın amına koyan kadınlar) lar da var. durduk yere adamın amına koyan şarkılar gibi.

evet gitti.

burası her şeyin bittiği yer,
ben buradan defolup gidiyorum,
arkamda hiç bir şey bırakmıyorum.

I've said my piece.. want nothing from you. dedi ve gitti.

We've done our time - Just let us go. dedi ve gitti.

ha bir de giderken kendine iyi bak dedi, sonuna da sevgilim i ekledi. evet işte bu kadın durduk yerde adamın amına koyan kadın.

o değil de ben vedalara alışığım zaten, de, ama doğru düzgün vedalaşamadık bile. neyse, And we are free at last.

Indifference, you and me and we.

ve ek olarak, değişik olacak belki, ama. ilk özleyen ulaşır. değil mi ? sen bana nasıl ulaşacağını biliyorsun. ben de sana nasıl ulaşacağımı biliyorum. peki ya ikimizde bu alternatifleri kullanmasak ne olacak ? ha ne hı ?

ne olacak Let's grow cold together - alone. bu mu olacak ha ne ?

neyse zaten I am the doubt... black is my sun.
Kafasında bitirdiği vakittir.
Gitmemisse hala ondasınızdır.
Bekliyordur.. aklınızın basınıza gelmesini.