bugün

küçükken bir hocamızın sürekli söylediği söz. Not: söylediği kişi ben değildim.
niye böyle bi nick seçtiği merak edilen yazar. Kimi düşünüyordu acaba.
bir insan bal olmayagorsun yazacekken eli kaymış yazar. *

düzenleme: iki üç siyasi başlık açıp sözlük sazanlarıyla tartışıyor diye kendini sözlük duayeni ilan eden zübükler tarafından nicki dolayısıyla eleştiri almış yazar. *
buralarda baya klavye eskitmiş, hoş sohbetli ve iyi niyetli yazar. ailecek severek izliyoruz.
bi yamuğunu görmedim lan ben bunun. yazık uğraşıp duruyorlar. olum sende az akıllı olaydın da düşüneydin bunların olacağını. sözlüğün %80'nin ayar verme yöntemi, entry-nick uyumu, ergen ve liseli demek. kelime dağarcıkları bu kadarına yetiyor n'apsınlar...

hayır adam 50 yaşında da olsa fark etmiyor. beğenmedi mi? o zaman yapıştırır liseli damgasını.
kaliteli yazar, bu seçimde oyunu tkp'ye vereceğini düşünüyorum.
yazarmış, hoşgelmiş.

ayrıca sözlükte çoğu yazarın saçmalıklarını gördükçe sarf edilen tümcedir.
bana çukelata almadığı taktirde babama söyleyeceğim yazar.
bana kız isteyecek olan yazar kızı isteyene kadar ispitçiliği bırakıyorum.
harbiden bir insan mal olmayagorsun yani, ulan bir insanın ev arkadaşı bayram tatiline giderken neden diğer ev arkadaşının bütün boxerlarını hacılasınki?
bayramda elini öpemediğim yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=UA7GlXIUNPU parçayı armağan ettiğim değerli yazar.
zirveye gelmezse çok kırılacağım yazar. gelmez ise ağzına terlik fırlatmayı düşünüyorum.
bugun yanlisikla pot kirdigim yazar ama genede bilgisayar muhendisi olacak ve kendisinden 12-13cm uzun benle tanismak isterse burdayim (: .
nickini görünce tekrar tekrar gülümsediğim, sekizinci nesil ankara aşığı yazar. *
dert dinler derman olur kardesimiz sagolsun.
Halden anlayan iyi yazar guzel yazar.

(bkz: saygılar abi)
http://www.youtube.com/watch?v=yYYp5-mGQRI

kendisi üniversiteli doktor abimizdir, henüz okumaktadır. şarkı armağan edilesidir.
kendisi hayırsız bir abimizdir, beni üzmüştür.
gerçekten de ulu yazar dır. dert dinler, elinden geleni yapmaya çalışır.
damdan dama atlar,
doğum gününü kutlar,
arkandan şutlarım.
nice mutlu yıllara.
son derece yararlı ve kalbi temiz bir yazar.
iyi yazmalar.
samimi entryleri hoşuma giden yazar.
zeki sinsi tehlikeli yazar.
sempatik ve şakacı yazar arkadaş ayagını denk al. (bkz: intikamım acı olcak)