bugün

günümüz koşullarındaki değişen sisteme uyarak yeni bir pencereden yazılması muhtemel ipek ongun kitabıdır.

(bkz: bir genç kızın gizli defteri)
bir kadının sex günlüğünde yazdığı , ismi geçen ibnelerin tutduğu gizli defterdir.
bugün yine verdim.

bugün yine verdim.

bugün yine verdim.

bugün yine verdim.

.
artık hayatımda duygusal bir şeyler istiyorum ayoll. ama yinede verdim. *
*
sevgili günlük,

bugün elton john'ın yeni albümü çıktı.koştura koştura gittim diyenara.bir dergiyle beraber cd'yi aldım.hemen discmanimin içine koyup soluğu starbucks'da aldım.bir elimde hey girl dergisi diğer elimde mokaçinomla beraber huşu içinde caddededen geçen yakışıklı oğlanları dikizliyordum. işte tam o anda birden libidom tavan yaptı.sebebini ilk başta anlayamamıştım.içim hafif bir ibnelikle huzur dolunca discmanimda can you feel the love tonight şarkısının olduğunu fark ettim.amannn tanrımmmm o şarkıııı! bu şarkının bende derin anlamları var günlükçüm, hatırlar mısın bir yaz sabahı annemler beni piyano dersine göndermişlerdi.evet evet!tam tahmin ettiğin gibi!piyano hocam!hani o yakışıklı,karizmatik,ateşli hocam.ona aşıktım.ne zaman piyano melodisi duysam aklıma hocişkom gelir.yıllardır içimde ükte kalmıştır.bir kez olsun o piyano sehpasının üstünde beni domaltıp sikseydi ne güzel olurdu.olmadı günlükçüm..ahhhh ahhh.....kimbilir şimdi nerdedir..hayat çok kötü...acımasızzzz..zalimmmm!ühü ühü.