bugün

bir apaçi ağlıyor gözleri yaşlı mottosunun başkalaşmış versiyonu. şampiyon olmadan sevinen fenevliler için söylenen bir slogan.

ben söylemiyorum bakın başkaları söylemiş size aktarıyorum.

not:harf hatası vs. yoktur.
(bkz: bukalemunspor)

(bkz: fenerbahce kompleksi)
(bkz: fenere fenev diyen mallo)
(#11389593)
trabzonspor bursaspor maçı bitiminde beşiktaşlı bir arkadaşla anlaştık. bir cafede başka arkadaşlarla buluşucaktık içlerinde bir fenerlide vardı. ben üzgün numarası yapıcaktım beşiktaşlı arkadaş maç 1-1 bitti deyip fenerli arkadaşı sevindiricekti. sözleştiğimiz gibi cafeye gittik ben hiç konuşmadım bütün olayı beşiktaşlı arkadaşım organize etti. maç 1-1 bitti dedi önce inanmadılar sonra bana döndüklerinde okkalı küfür yiyince inandılar. bu fenerli arkadaşın gözleri parlıyo iyice havaya girdiğinde 2-2mi 2-2mi diye dalga geçmeye başladık gözleri dolu dolu oldu. ağlama melis deiyemedik acıdık. dalga geçmeyi bıraktık... 2. bursa vakası böyle oluştu ve ne hoştu aynı rakibi yenemeyen fenerli eziğin bursa yatmıştır maçı satmıştır demesi... sözlükte hep aynı teranelerin dönmesi...
not:trabzonluyum, trabzonsporluyum...
oo kurabiyee fenerr sen anladın fenerr
not:fırtınanın estiği yerde avni akerdesiniz.
benimde bir çikolatam olsa benimde bir püskevitim olsa diyor. azize anne bana niye almıyorsun diyor. bizde niye yok diyor.
(bkz: abaküs terk espriler)
bir değdirirse anlayamazsın acaba .... kaç başlı.
denizlispor maçındada çok ağlamışlardır bunlar nesili tükenmekte olan bu türün en büyük özellikleri loser olmalarıyla tanınırlar.kaybedenler kulübüde denebilir kendilerine.belgeselide şu linktedir http://www.youtube.com/watch?v=aJxXAP3ce5o
Up upuzun sözleri vardır.
fenevlilerin icinde bulundugu durum.

aglama melis. *