bugün

benimde başıma gelmişti bir zamanlar insan üzülüyor ama bu tarz kadınlar cazip gelmiyor.
geçen gün sevgilim optimus berkeley beni işyerimin önünden son model arabası ile alacakken bir de ne görelim trafik polisi. bastı gaza gitti, başladım koşmaya. peşinden koşmuş oldum böylece.
belki kapkaçcının peşinden çantasını geri almak için koşuyordur.
hemen rezil diye hitap etmek... cık cık cık...
doğru yolda olan kadındır.

bu götü boklu sözlükte kezolar kendilerini kontes sanıyorlar ama dışarıda ortam hiç de böyle değil. hoş bu duruma getiren sizsiniz.

götünüzü başınızı aça aça erkeklerdeki merak duygusunu yerle bir ettiniz. sıradanlaştınız.

üstelik bunlar iyi günleriniz.
bir kadının yıllarca peşinden koşan erkeğe çok aşık, kadına ise bulaşık denir. kadına yakıştıramıyorum bende ama çaktırmadan çaktırmadan ağlarını örenleri de tebrik ediyorum zafer hep mi sizin oluyor be!
Gene mi bi ergen, bi gereksiz başlığı dedirten başlıktır.
yazar burda erkek sınırlandırılmasına sinirlenmiş.
-sadece 1 erkek mi?tarzım değil.
Kızlar kimsenin peşinden koşmayın götleri kalkıyor kendilerini birsey sanıyorlar sonra.
bir dost tavsiyesi.
Bu durum kadın ve erkekten ziyade, hakeden ve haketmeyen diye ayrılmalı bence.
Bir erkeğin ya da bir kadının peşinden koşmayı planlıyorsanız öncesinde oturun, düşünün. Duygusal tarafınız ağır basacaktır ama mümkün mertebe fiziksel özelliklerini değilde, kişisel özelliklerini değerlendirin. Gerçekten koşulmaya değer bir insansa, koşarken arkanıza bile bakmayın ama eğer değmiyorsa yormayın kendinizi. Mutlaka o yorgunluğunuzu hakedecek biri çıkacaktır karşınıza. Bunu bilin.
Seviyo söyler pesinden kosar. Mal gibi bekliycekmi. Sevdigincocuga vahiy minincek bu kiz seni seviyo diye.
Rezil değildir.

Birini sevmiştir ve yanında olmak istiyordur. Sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevecek değil ya zaman zaman olabilir böyle şeyler.

Ben yine de kosmayip kosturmanizdan yanayım kızlar.
eger erkek de seviyorsa hosuna gidecetir. sevmiyorsa onun gozunde basit birisinizdir.
Erkegin pesinden kosan kadin oldugu icin degil birinin pesinden kosan biri oldugu icin rezildir. Kadinin pesinden kosan kadin da rezildir. Kadinin pesinden koşan erkek de rezildir. Erkegin pesinden koşan erkek de rezildir. Kimsenin pesinden koşulmamali. Iki tarafta ayni sekilde istemiyorsa zaten guzel olmaz ki? Bu satranc tahtasinin basina birini gecirip tek basina oynamak gibi. Olmamışlık. Şahsen hayatimda figuran istemezdim.
Evet bir kadın olarak katıldığım bir cumledir. Koşma kizim erkek adam kosturur mu.
Takıntıdan başka bir şey değildir .
kadınları asla rezil duruma düşürmem. delikanlı olun.

abazan olduğum için ben kovalıyorum ve kadınlar bu mertebeye düşmüyor. çirkin olabilirim ancak bu nezaket sahibi olduğum gerçeğini değiştirmez.
Ne alaka dedirten başlık çünkü seven insan koşarda zıplarda illa erkekler mi çekecek? No!
Seven kadındır. Sevince yapılır bunun cinsiyeti olmaz.
erkeğin peşinde koşmayınca kendini piremses sanan tipik türk kezbanlarınca rezil diye yaftalanan kadın gibi kadındır.

kaçınızın götü yer bir erkeğe açılma cesaretini göstermeyi? özgüvensiz ezik karılar gelmiş buralarda millete akıl veriyor. hadi ped değiştirmeye naş.
bi kız bi erkeğe teklif edemez, bi kız bi erkeğin peşinden koşamaz bırakın bu tabirleri artık, seviyordur efendim bu rezillik değildir bir sevgi göstergesidir. (bkz: kadınlar ve erkekler eşittir) insanız biz