bugün

uzmanlık alanı estetik cerrahisi olan erkektir.
(bkz: illuzyonist)
izleri yokedilecek erkekten üstün olması gereken erkek.
alllah için, kim siliyosa yemesin içmesin bu yazdıgımıda silsin.
bana yılmaz erdoğan'ın yağmur isimli şiirini anımsatan başlık bu.

yer ile yeksan, ıslak saçlı, kem gözlü
kavim göçlerinden bu yana ağlayan
ve durmadan cep kanyağı yakıcılığında
ezgiler çalan, çaldırtan, yakalatan
adı bende gizli bir kadındı istanbul.
şehre bir yağmur yağdı ben ağladım.
sevilirken ayrılmak mı kaldı bizans'tan
yalan dolan yoktu gözlerde yalnızca ses
verilmiş sözler birdi edilen yeminler sıfır
eşyalar alındı fotoğraflar söküldü yerlerinden
bir aşkın izlerini yok edecek
başka bir aşk sipariş edildi yeniden
bir şehre yağmur yağdı ben ağladım
kim daha çok yalan söndürdü çay bardaklarında
ve buğularda yitirilen kimin adıydı
bir aşktan diğerine kaç saatte gidiliyordu
soyulur muydu kabuğu hayatın
yoksa tüm vitamini kabuğunda mıydı
yağmur şehre bir yağdı ben ağladım
ben giderken en çok seni götürdüm
aklımın nakliyesiydi asıl yoran taşıyıcılar
yardan düşmüştüm yaralarım yârdan armağandı
kutsal kitabım da ziyan edilmiş sevgililer atlası
bense sevmeyi beceremedim
belki de sevilmeyi

benim sevmeye engel evcil acılarım vardı
ben yağmur ağladım bir şehre yağdı
ben şehre ağladım bir yağmur yağdı
ben bir ağladım şehre yağmur yağdı
ben yağmur ağladı

(bkz: bir askin izlerini yok edecek yeni bir ask)
işi zor olan erkektir. %90 psikologtur.
(bkz: çivi çiviyi söker)
yoktur .
bu olayın kadın versiyonunu bir kere denedim. şimdi bendeki izleri hangi kadın silcek diye yana yana arıyorum.
Böyle birşey yoktur aslında. Bir erkeğe delicesine bağlıysak eğer onun izlerini kolay kolay yok edecek başka bir erkek olmaz, olamaz..
Yeni bir erkek sürekli kıyaslamaya maruz kalır. Size yaptığı herşey , size unutmaya çalıştığınızı hatırlatır. Sürekli onu düşünen beyin tarafında 'aaaaa hüssnüüü olsa böyle yapardıııııı bu niye böyleki şimdi..' dedirtir. Ondan sebep mutlaka birini gerçekten unutmak istiyorsak önce malesef şu sürekli dile getirilen ama hiç kimsenin duymaya tahammül edemediği 'ZAMAN' ın geçmesini beklememiz gerekir.

Zamanla herşey geçecek cnm sen hiç merak etme....
'bir erkek' düşünün ki; aşkına sahip çıkmak için çırpınan. ''bundan sonra kimseye dönmeyeceğim sırtımı, içimdeki sevgime ne olursa olsun sahip çıkacağım ve bu hayata göstereceğim ki, ben de severim lan! ben de üzülürüm! ben de ağlarım! acıysa, acı! çileyse, çile! bu hayatta var olacağım ve kimsenin hayatından artık çekip gitmeyeceğim! kimse mutlu olmak için sevmez ki zaten. kim demiş aşk mutluluktur? ben alnındaki sivilcesinden çoraplarına kadar, her şeyiyle ve olduğu, olabileceği ve oldurabileceğim kadar seveceğim! gerekirse ailemi de alacağım karşıma. gerekirse dostlarımı da yitireceğim ama diyeceğim ki: 'ben, sevdim be!' işte o zaman hüznüm gerçek, işte o zaman gözyaşım değerli, işte o zaman adam gibi adam olacağım!'' diyen 'bir erkek' gün gelince üzüleceğini ve saracağı yaralarda kullanabileceği tek merhemin, kendine açmış olduğu kapanmaz yaralar olacağını bilen 'bir erkek'. önce fedakarlıklar başlayacak, ''sen üzülme yeter ki...''ler ile başlayan... ölme dese, hiç ölmeyecekmiş gibi hissedecek. ümitsizlik mi? o da ne ? çelikten set çekseler yarar geçer bu duygu! maddeler, karşısında bir hiçtir duyguların. üzülmeler bile güzeldir, gülerek geçen boş vakitlerinden. aşık olmak, aşka hazır olmadan olmuyormuş meğer. ondan önce hayatından geçen tüm herkes anlamsız, ondan sonraki gelebilecek tüm herkes önemsizdir. ama bu hırs, bu tutku zararlıdır. 'bir erkek' bilemez yarın onu neyi beklediğini, umurunda da değildir zaten. ama hayat... ama zaman... insanoğlu o kadar çaresizdir ki bu iki kavram karşında; işte o vakit, kapana sıkışmış bir fare gibi bekler zamanı, ve kanserli bir organ gibi yaşamaya mecburdur hayatını! bunları göze almıştır, korkaklık sezmez ve olabildiğince daha da cesurlaşır(savaşta en çok darbe alan, en çok hasarı verir). küçük kavgalar başlar önce, günlerce küsmeler ile biten. sonra küçük küsmeler başlar, günlerce kavga ile son bulan. ''ben ne yaptım ki bu kadar trip atıyorsun?'' söyleyemez 'bir erkek' içindekini(benden önceki sevgilin neler yapmış, ona bir şey yok! ama biz yapınca kıyamet kopar!). lakin bilemez ki 'bir erkek' yaraya tuz basmaya çalışmak ile ne kadar acıtabileceğini! tepkiler anlamsızlaşır 'bir erkek'in gözünde. ''ben şimdi ne yaptım?'' hayatında en çok kullandığı soru cümlesi olur. ama aslında yanlış soru soruyordur 'bir erkek'. sorması gereken ''ben ne yapıyorum?'' olmalıdır. ve o makul son mutlaka gelir... herkesin öleceği, her şeyin sonu olduğu düşüncesi... hayattan vazgeçmek gibi, kanserden ölmek gibi, baktığın yaşlı hastanın senin kollarında can vermesini izlemek gibi, yaşamak gibi, ölmek gibi, ''var oldum'' deme anı! ''bizim niyetimiz kötü değildi, biz biliyorduk'' ile başlayan cümleler... anlayış ile kapanan ama asla iki tarafın da anlayamadığı vedaya hazırlık konuşmaları... beklediğin günler geldi 'bir erkek'. acını çek şimdi adam gibi! seve seve git ve vazgeç şimdi ondan! ve ona de ki: ''hatırlanacaksın sen! bir dikiş yarası gibi! ama şimdi git, git ki gidebileyim...''
eksik olan yerler de var belki, belki de kimsine fazla. ama sonu mutlaka aynı olacaktır.
nereden mi biliyorum?
imza: bir erkek

edit: arkasından dinlenebilecek şarkı; http://www.youtube.com/watch?v=Lb1kLt9blD4&feature=related
penisi bir önceki iz brakan erkekden daha büyük olan erkekdir. izler silinmez şekil değiştirir.
kız milletinin hep bir sonraki seferde beklediği erkek. *
Aşağıdaki fight club sözlerini bu erkeğin izlerini silemeyeceğini düşündüğümüz pes etmeye yakın anlarımızda tekrarlarsak o yok edecek erkek olabiliriz.

--spoiler--
anlaman gereken şu; tarihte ilk sabun kahramanlardan yapılmıştır..
onlar ölmeseydi.. onlar acı çekmeseydi, onlar kurban edilmeseydi, bugün hiç bir şeyimiz olmazdı.
--spoiler--
Gerçekten kabiliyeti o izlerini bırakan erkekten daha yüksek olan erkektir. O bayanı sadece diğer erkekten daha mutlu ederek bu eylemi gerçekleştirebilir.
ilginç erkektir. bu laf olsun diye tanımdı. *
Bize erkek değil karı sorun dedirten başlık.
şu hayatta yaptığım en güzel şey sanırım,benim o..bir insanın geçmişe takılmasından nefret ediyorum,o acizliğinden..o tarz insanlarla da özellikle ilgileniyorum ve olay başka boyutlara geçiyo..kör kütük aşık mı oluyolar? hayır,denildiği gibi yeni bi gelecek falan kurulmuyo yavanlık oluyo..şikayetci falan değilim, böylesi daha iyi..
karşılık olarak "izlerimi yok etsin diye" o kucaktan o kucağa zıplamış bir kadının yerine,

temiz, namuslu ve ahlaklı bir kızı tercih edecek olan erkektir.