bugün

her şekilde kendini senin ve güvende hissedeceği kelimeler düzinesidir. fakat içten ve samimi olması yeterlidir.

+ korkma , ben yanındayım. * *
soğuk bir kış günü kolkola giderken,

+ ne bileyim işte, az önce bereni düzeltirken gülümsedin ya, ben ona aşığım işte. *
eğer beklenen, istenen erkekse o kırçıllı, derinden sesiyle bi merhaba'sı yetecek olan durumdur.
(bkz: kadınım)
(bkz: güzellik yüküm)
kanka yemek yaptım cümlesi güzeldir.benim için.
lan avrat, canımı sıkma büzüğüne dürtüklerim bak.
- sevgilim oleeyy! yaşasınn!
+ ne o berke hayırdır?
- aşkım annem evlenip evlenmememize karar vermek için seninle görüşmeyi kabul etti.
+ ya berke bi s.kt.r git abi yaa.. falan işte.
değecek biri gibiyse, ya da en azından ona söylenmeyecekse;
"korkma, ben varım."
Gözyaşım şarap olsa genliğim harap olsa her günüm azap olsa yine seni seveceğim demesi harika olur.
Hanım suyu ısıt geliyorum da ayağı yerden kesebilir..
Kanka hadi kalk izmir'e gidiyoruz.

az önce arkadaşımın ağzından çıkan dünyanın en güzel cümlesi, sonra da dönüp ona dedim ki: panpa ben senin çükünü yerim!
not:gay değilim lan, lafın gelişi işte.
masaj yapayım mı?
- maşşallah, yüce rabbim övmüş de yaratmış.
(bkz: kız olsam verirdim)
(bkz: erik gibiymişsin kütür kütür)
var. sigaran var mı kardeşim?, 'evet var' gibi.
bende çok özledim. 20 dk ya ordayım.
kar tanesi gibisin saf, berrak ve eşi benzeri bulunamayansındır.
(bkz: kadınım)
bıcı bıcıdan daha güzelsin.

bıcı bıcı bir karı oluyor bu durumda.

bıcı bıcı ne kadar güzel bir karıysa iltifat da o kadar iyi oluyor.
Sizi en mutlu edecek sozdur.' Ya sen bi ara bi guzellestin bi zayifladin. '
(bkz: nuri garıya bak at gibi lan)
erkek adam iltifat etmez. neyse onu söyler. neyini yada hangi yönünü sevdiysen, onu dersin. buda iltifat gibi gercek olur.
sen evleniceğim kadınsın.
düşün kadın... el eleyiz. ayak basılmamış kıta atlantikteyiz. artık yaşam için hiç umut yok. son kez öpeceğim seni, elini de tutamıyorum doğrusu hissetmiyorum seni, hava çok soğuk. kaybediyoruz birbirimizi... ama gülüyoruz. önce soğuğun karanlık yüzü öyle bir sarıyor ki etrafımızı biz susuyoruz gözlerimiz konuşuyor. iyi yaşadık be diyoruz. zevkliydi. yolun sonu. soğuk vurdukça unutuyoruz birbirimizi. gözlerde susuyor artık yavaş yavaş kapanıyor. bir patlama ile tekrar açıyoruz gözlerimizi. son bir kez daha öpüyorum dudağını. daha önce hiç bu kadar şehvetli bir öpücük hatırlamıyorsun. bu güle güle öpücüğüydü çünkü. gözler artık kapanıyor. artık vuran delici rüzgar zarar vermiyor ağzın tatlanıyor beyaz mavi karışımı bir şey görüyorsun evet evet bu gökyüzü. sonra ölüyorsun. gidiyoruz. gitmenin en keyiflisini yaşıyorsun... düşün kadın. hayal et, biz gülüyoruz.*