bugün

dağa çıkmak için bahane üreten ve yıllardır bu bahaneyi çok güzel bir şekilde başımızdakilere(!) yediren kürttür.
lazlar, çerkezler, romanlar.. hepsi bir şekilde bu ülkede bir işin elinden tutup geçimlerini sağlamakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadırlar. "her türk vatandaşı gibi."
lakin bu ülkeye hiçbir olumlu etkisi olmayan aksine ülkeyi yıllarca geri götüren, tek işleri terör sempatizanlığı yapmak ve terörü desteklemek olan, sadece şehit verildiğinde ortaya çıkıp halaylar çeken, kürtler denilen topluluk sürekli türkiye cumhuriyetinden bir şeyler talep eder. yok ana dilde eğitim, özerklik, ananın amı falan falan.. be amına koyayım lazlar insan değil mi? çerkezler? romanlar? sizi bu ülkede özel yapan nedir? farkınız nedir de hala bir şeylerin peşindesiniz.

ve malesef, maalesef diyorum devlet bunları görmezden gelerek hep yavşamaya çalışır bu halka, amaç nedir bilmiyorum..
alın şimdi yavşamaya devam edin.
onlara "türkiyeyi seviyoruz, burası bizim vatanımız" dedirtmek yerine "oo siz kürtsünüz, ne istiyosunuz hemen yapalım" diyen kişiler.. bu şehitler bizim şehidimiz, sizin değil!
şimdi gidin ve halaya başlayın..
hadi eyvallah.
onların işleri kahpe analarını satmaktır.
(bkz: orospu çocukları)