bugün

erkeklerin bilinç altına daim yerini koruyan sorundur.

bayanlar (kaba tabirle karı milleti) yolda yürürken hep bir takip ediliyormuş hissimi taşırlar ne arkalarından yaklaşan ayak seslerini duyduklarında arkalarını dönüp kaş altından hayin hayin bakarlar, bu durunmda erkek kişi kendini potansiyel sapık gibi hisseder.

bu durumdan kurtulmak için 3 yol vardır.

1- yürüyüş ritimini düşürerek bayan ile arayı açmak suretiyle gidilecek yere geç kalma.
2- ani depar atıp bayanı arkama alayım derken ayağını bir yere takıp bok çuvalı misali yere düşmek.
3- bayana arkasında yaklaşıp çemle takıp düşürmek.
(bkz: göte kilitlenme)
gözleri genelde popoya dikmeye neden olan yürüme.
nedense bende surekli tekme atma hissi uyandiran durum. gercekten nedenini bilmiyorum ama bazen inanilmaz derecede uyariliyorum. hele ki hatun kisinin gotu guzelse daha fena oluyorum. hayir, bayanlara hicbir antipatim yok, bayana siddete de karsiyim fakat cok zevkli olabilecegini dusundugum hadisedir.
etrafda birileri varsa anlaşılır diye sürekli sağa,sola,yukarı,arkaya başın dönmesi durumu amaç öne baktığını belli edip pot kırmamak.
küçük bir ilçede oturuluyorsa daha bi insanı gıcık eder.yürürken ara sokaktan bir kız çıkar ve önünde yürümeye başlar.''hayy mna koim millet yanlış anlıcak ya'' psikolojisi içinde yolunuzu değiştirmek zorunda kalırsınız veya kızı sollamaya çalışırsınız..