bugün

karizmasıyla, adamlığıyla, delikanlılığıyla, cesaretiyle, mangal gibi yüreğiyle kısa sürede tüm türkiye ye nam salabilimiş, kürt olmasından kaynaklanan o kimseden korkmama özelliğinin yanı sıra; iri kıyım asamoah gyan penisliliği, kıskandıran esmer ten ve geniş omuzluluk gibi birbirinden harikulade özelliklerle de donatılmış; namussuzların, şerefsizlerin, haysiyetsizlerin her daim korkulu rüyası olup, istanbul daki ahlaksızlıkların, çakallıkların falan son bulması için canını dahi ortaya koyabilmiş ve tahttan inmediği sürece kimsenin kral olamayacağını her yerde herkese hatırlatmayı da ihmal etmemiş bingöllü kenan ağabeyimizle burda böyle oturdukları yerden dalga geçenlerin, aslında namert, korkak ve tırsak olması durumu. daha da ağır konuşurdum ama bu kadar yeter şimdilik.

cesaretiniz varsa, öyle evinizde oturduğunuz yerde değil; gidip kenan ağabeyimizin mekanında, yüzüne karşı geçin dalganızı! zaten o da, eskileri mezarda olduğu için yeni düşmanlar arıyordu, iyi oldu sizin peydah olmanız. ama vurulduktan sonra da öyle ağlamayın orda burda. kimse durduk yere vurulmaz! kimle gelirseniz gelin, isterseniz polisle gelin, fark etmez. yaşamak için yalvarmadı kenan ağabey; ölmek içinde yalvarmaz ulan!

yav bu büyük insanı da böyle ahmet kaya gibi sindirip ülkeyi terk ettireceksiniz değil mi aq, tüm gayeniz bu demi? bir kürdün güçlü olmasına dayanamıyorsunuz. ama kenan ağabeyi yollayamazsınız, gitse de namı devam eder zaten...

"tesbihimi şerefsizlerin ülkesinde bıraktım..."

http://galeri.uludagsozluk.com/r/544606/+

heyt bee...
ulan şeytan diyor atla jipine git sultanbeyli'ye burda bingöllü kenan diye bir hıyar varmış nerede lan o' diye bağır, çıksın gelsin tokat manyağı yap sünepeyi diyor.
ama yakışmaz bize. o gelsin gerçek kralın ayağına. biat eder pantolon paçamı öperse affeder ve oralarda yaşama hakkı veririm ona. toplasın üç beş mangır baksın yoluna. fakir bir oğlan belli mersedesine tüp taktırmış. aghfghfahgh....
olm kimlere kaldı kabadayılık lan. tüp kabadayısı seni. likit gaz manyağı totoşa bak ya!...

edit piaf ulan: oğlum ne meraklısı varmış lan herifin. eksi manyağı yaptılar iki dakkada. ahagfggahgag... adam olmaz olum bu millet.
"sultanbeyli ne" ne la. *
ahaha

bu arada o nası bi şekil la?
o adamı sikerler hacu yazın burya, madam ederler onu o ki medyaya maloldu ya, ben diyim yaraa yedi o adam. maymun ederler hiç olur gider....