bugün

müteriyi müşteri sayarsak eğer , neresinden bakarsan bak yanlış bir tanımlama ya da fikir belirten entry.evet.zira öyle ki fakirlik ile bim bağlantısı zayıftır.bim marketi türkiye de çok ama çok önemli bir yere sahip olup toptan fiyatına perakende satışları yapan önemli bir milli marketimizdir.fakir zengin ayrımı yapılmaksızın gidilmektedir.bu yüzden bu entry gerek imla hatası gerekse fikir beyanında ki yanlışlık yüzünden yüz üzerinden 12 bile alamaz.notumuz 11.evet.

not : araştırmacı şair yazar aydinoglu kesinlik belirterek doğruyu söyledi.evet.
gerçeği görmektir.
Müthiş yanılgıdır,zira geçenlerde ben bime yayan girerken arabasını park eden teyzeler içeride bir stor perde için hunharca çarpışıyorlardı; ayırdım mı hayır, yesinler birbirlerini benenah!
desteklediğim düşünce, ah o lanet olası müteriler yarım saat dolaşıp hiçbir şey almıyorlar.
Ülker teremyagini gidip ordan aliyorum misalen. Baska bir yerde bir paketi 2 kusur tl iken bimde 3 lu paket 5 lira 10 kurustur.

Cimri degildir kaliteyi uygun fiyata almagi tercih eden insandir.
Bizim sokakta BiM + 2pahalıcı market var. Her seferinde pahalıcı marketlerin önünden geçip bime gidiyorum ve elimde BiM posetleriyle yine o pahalıcı marketlerin önünden geçip geri dükkâna geliyorum. Ve her seferinde içimden hayır sen fakir değilsin hayır. Sen sadece kaliteyi ucuza aliyosun diyerek kendimi avutuyodum. Oh be benim gibi düşünenler varmış.
aynı zamanda okuma yazma becerileri zayıf insanlardır!