bugün

Putlara tapmaktansa, ileriye yönelik düşünmek daha mantıklı.
Cübbeli Uludağ sözlük'te yazar olmuş diyolar.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
"tamam" dan baska cevap verilmemesi gereken iddia.
Şimdi yavaş yavaş o telefonu bırak, üzerindekileri çıkart, koşarak yabani hayatına geri dön.
dedi bilim ve teknoloji olmasa bu düşüncesini burda duyuramayacak olan yazarımsı.
trolün teki bilimi yeren başlık açar ve birazdan "über bilim aşıkları" gelip ciddi ciddi bilimin gerekliğini anlatır.

bilimin gerekli bir uğraşı olmadığını beyan eden cümle.
Adam tam bir pislik çıktı Rıza Baba.
Bilimsel çalışmalar olmasaydı yazarın bu başlığı açamayacak olması...

tanım: Dini göklere çıkarma yöntemi olarak bilimi aşağılamayı seçen yazar beyanı.
katıldığım önermedir. niyahetinde barınma ve beslenme ihtiyacına sadeleşiyor herşey. teknoloji gelişiyor neymiş efendim iletişim ihtiyacı, facebook, twitter, insta, whatsapp... ne yani hiç olmasa ne kaybederdin, hayır zaman geçirmek için yapıldığı çok belli ama özellikler gelişiyor bir üst model ihtiyacı, 5 var 6sını almam lazım daha hızlı çünkü. milletin yazdıklarına resimlerine baksan ne bakmasan ne. ihtiyaç uyduruyoruz. yok bana araştırmışlar şu kadar milyon yıl uzakta galakside bunlar varmış, dünyada bu kadar yıl önce bunlar varmış, vay anasını ben yaşamıyormuşum eskiden mi diyoruz duyunca.
Zaman makinası yapılıp geçmişe gidilip babasına kondom hediye edilmesinden korkan yazar beyanı. Evet.
türkiye için doğru olan önerme. bizim barzoların bilimden anladığı çıplak gösteren gözlük,kıbleyi bulan seccade olduğu için türkiyede yapılacak olan hiçbir bilimsel çalışma desteklenmemelidir. öncelikli olarak türkiyedeki odunları yontmalıyız.
aynen kardeş aynen dediğim durum.
görsel
Bilim sınıflandırmasında yanlışlık olduğu kesin ama bilim bilgilerden ötürü gereklidir.
Kur-an-ı kerim bilimi ve araştırmayı teşvik ediyor.(Müslümanlık üzerinden değerlendirme yaparsanız)
bunu diyen gereksizdir. ateist olup korkuca allah allah diyen tipler bunlar.
Babanızın pipisi yetmedi anneniz sizi tüp bebekle yaptı belirteyim dedim.
her şey kuranda yazmaktadır. zaman israfıdır. teori falan atıp ortayı karıştırmaktan başka işe yaramamaktadır.
bilim insanları cenabettir. yaptıkları her şey haramdır.
kullanmayınız.
çok doğru bir düşünce tarzı. bütün ilimler kur'an içinde yer almaktadır.

edit: bilim adamları idam edilmelidir.
bilimin olmadığı yerde medeniyetten de, güzel günlerden de umuttan da bahsedilemez, o yüzden gereklidir.

bilimin olmadığı bir yerin nasıl olduğunu tasavvur etmek için için ya suriye'nin -bizden olmayanı keselim halugaluogulo- ortamını, ya da binlerce kişinin -ne uğruna bilinmez- ezilip öldüğü suudi arabistan'ı hatırlamak yeterlidir.
aynı zamanda yobaz nietzsche'nin de görüşüdür. tabii ona yobaz demeye götü yemez çoğunun. eşitsizliği, aristokratlığı, savaşı övdüğü için medya dünyası ve kültür sanat dünyası denen kerhanelerin telkinleri neticesinde dokunulmazlaştırılmıştır. hep '' aslında öyle demek istememiş '' denir ki palavradır, kendisini lider belleyip sikleyen olsa, hitler'e rahmet okuturdu.
Araştırmaktan kaçıp, sürekli hazıra konan kişilerin düşüncesidir.

Okumadım yazılanları, ama bana öyle geliyor ki bunu diyen dini öğeleri savunuyor. O yüzden ona göre diyeyim ki din ile bilim işlerini birbirinden ayırmamak gerek. Ayrılması gereken devlet işleriydi onu da beceremedik.