bugün

Fenerbahçe altyapısından yetişen çok iyi futbolcular ama onların değerlerini bilmiyoruz biz.
37 yaşında futbolu bıraktığını açıklamış.

https://www.ntvspor.net/f...-5f7b19108e646600c83aca91
Git bursadan defol lan.
bilal kısa, fahri tatan, can arat gibi isimlerle alt yapıda birlikte oynamış biri olaraktan diyeceğim o ki fahri çok yetenekli idi, harcadı kendini.
ALlaha şükür 3 ay sakatlanmış, devre arasına gelmesi kötü oldu.
3 ay sahalardan uzak kalacakmış.
Müzmin sakat, cam adam serdar aziz den gelen enayi parası da bir hayli tatlıdır.
Tepe tepe kullanın.
Gs ye gazladığımız serdar aziz e karşılık gs nin bize itelediği kazma veteran.
Siktir git bursaspor dan ruhsuz bilal!!!
1 senede,yıllarca bu formayı giymiş e.çolak, aydın,tarık,hamit,yekta gibi yerlilerden daha faydalı olmuştur. iyi yedek olurdu bu krizde. olmadı. yolu açık olsun.
Emre Çolak'ın 8 senede veremediği katkıyı 32 yaşında bir senede kat ve kat fazlasını vermiştir, tabiki futbolla alakası bile olmayan işbilmez yönetim bu Adamı da harcamıştır.
Artık timsah. Hoş geldin birlo.
Fena katkı vermedi yinede.Yaşı geçti Bilal'in.Ondan dolayı gitti herhalde.
Sağlam yedek. Bu krizde kalmalı,iş yapar.
Tarik
Sabri
Hamit
Yasin
Umut
Semih

Ve daha bir suru kendisinden kalitesiz cop barindiran galatasaray tutmus takasta kendisini kullanmistir , bir de ustune 4.5 m euro para vermistir.

Peki ne icin ? 2 sene sonra semih kivamina gelecek bir stoper icin.

Bu adam seneye bursa'yi sampiyonluk yarisinda potaya sokar cok net.
işe yaramayan futbolculardan biri. neyseki dursun başkanım biletini kesti. bu fizikle futbolcu olunmaz. haa bilal > selcuk ama selçuğa da sıra gelecek merak etmeyin. evet.
Serdar Aziz karşılığında verildiği söyleniyor doğruysa üzüldüm, berbat geçen senede dahi bence gayet başarılıydı.
Ozan Tufan'dan daha faydalı olurdu bu şampiyonada.
yani şu adam oyna..

şaka beyler, o kadarda değil artık :D
Fenerbahçe nin kıymetini bilemediği usta ayak. Harcanmış yetenek. Neyseki son baharında güldü.
Yerine karton kutu konulsa daha faydalı olur.
Italyada pirloya yerli bilal dedirten,kendisi kısa mesefasi uzun insan,koca yurekli adam.(Fenerbahçe altyapısından çıkmadır.
astana ve karşıyaka maçlarının ardından eskişehir" de de uzaktan şut becerisini konuşturmuş tecrübeli orta saha oyuncusu.
Şakayı felan geçtim harbiden yazık la bu adama bu takımda harcanıyor on numara orta saha selçugun yapamadıgını yapıyor nokta paslar verip aniden şut denemeleri ortaları muhteşemdi harcıyorlar bu adamı ya ona yanıyorum.
Galatasaray yedek kulübünde harcanan yetenekli oyuncu.
Ulan amına kodugum (bkz: Selçuk inan)ı yerine oynasaydı lazio maçını her türlü kazanabilirdik.

Bu adam kadar ofansif sert dikine oynayan bir adam türkiyede yok amk (bkz: Mustafa denizli)si sırf hamzanın transferi diye oynatmıyor.