bugün

Öncelikle Beşiktaş spor kulübünü ve taraftarlarını ülkemize yaşattıkları bu güzel sevinç vb. gibi duygular için kutlarım!

fakat bu nasıl bir ruhsal durumdur ki, beşiktaşlı ya da başka takımlı, kadın veya erkek (neredeyse herkes) koyduk muuu? tarzı ileti, yazı ve paylaşımlarla sonucu kutlamaktadır!

Beşiktaş hangi ara erkek cinsel organı haline gelmiştir?

Bazıları der ki şimdi, ama rakip takım yabancı aha aha aha ehu ehu ehu!

Eee iyi de, özellikle derbi karşılaşmaları sonrasıda durum genelde aynı! ezeli rakipleriniz de mi yabancı bir milletten? aha aha aha, ehu ehu ehu!

Ülke genelinde en çok abartılan futbol sporu sonucunda "koyduk mu" diyerek sevinen bir ülkede taciz ve tecavüz vakıalarının sona ermesini beklemek tek kelime ile safdilik değilse nedir?

Ha ben böyle rahatlıyorum. Benim dilimde sadece. küfür bu ülkenin gerçeği sana ne len! diyenler de olacaktır.

Onlara da diyeceğim şu ki, samimi olduğunuz insanların yanında, ailenizin yanında, kimlerin yanında söylediğinizde gülüp geçiyorlarsa gidin onların yanında söyleyin, rahatlayın! Özellikle sosyal medya mecralarında bu tarz söylemlerden uzak durun ve gidin azıcık ötede oynayın!

Bu ne arkadaş 15lik ergenler gibi kendini ispatlama çabası koyduk mu koyduk mu?

Destan yazdınız. iyi oynadınız. tarihe geçtiniz. tebrikler!

Lütfen koyduk mu? suz olsun artık futbolda sevinme sözcükleri!