bugün

Hastalıktır. Psikolojik bir hastalık. Yemekler ve tatlar kalitesi ve gerekliliği içinde ayrılmaksızın cazip ve albenili gelir. Birkaç gün düzgün beslenirseniz ardından yeme atağı yaşarsınız. Sanki kıtlıktan çıkmışsınız veya o yiyecekleri bir daha hiç yemeyecekmişsiniz gibi her şeyi silip süpürürsünüz. Karnınız tok olsa bile beyniniz dolapta duran tatlının cazibeliğini ve tadını hatırlatır sürekli size. Yani beyin obezliği sürekli yemek yeme isteğidir. Bana 4-5 günde bir vuruyor ama sürekli hareket ettiğimden kilom sabit kalıyor. Kendimin beyin obezi olduğuna inanıyorum.

Sabah çok güzel bir kahvaltı ettim gayet toktum ama canım çok tatlı istedi ve tahin pekmez ile hurma yedim. Beynim hala bir şeyleri arzular biçimde olduğu için ardından küçük bir tost yedim. Şimdi simit arası hindi füme ve eritilmiş kaşar istiyor canım. Hiç yemeyeceğim şey ama atak gelince normalde yüzüne bakmayacağınız şeyleri yiyesiniz geliyor. Bugün öyle bir gün işte. Ben de mümkün olduğunca şekersiz ve karbonhidratsız şeyleri yiyorum. Meyve, hurma, pekmez, kuruyemiş gibi. Daha sonraki günler fazla hareket ile şişkinliğin inmesi daha kolay oluyor.
Sürekli müzik dinlemek, oyun oynamak, sosyql medyaya girmek gibi rahatsızlıklardır.