bugün

yapmak istediği iş kalitesizdir. bunun sebebi ise milletin kalitesiz olana prim vermesidir.

hep aynı dandik popçu, dizici, manken konuklar...
birbirinin aynı espriler.
yok şu ülkenin güzeli, yok bu yarışmanın güzellik kraliçesi.
her ülkeye gelen yabancı ünlüyü programa getirip, hep aynı muhabbeti yaptırma.
mal her boka böğüren üniversiteli stüdyo konuları.
sürekli karşılıklı birbirini öven, telefon bağlantıları.
ve durmadan seyirci, konuk, telefon bağlantısı vs. program boyunca devam eden bir yağlama yıkama. vıcık vıcık bir ortam.

işte istenen ve olan program bu. üniversite gençliğin bir numaralı canlı yayın programı bu. bunu istiyor ve bu yapılandan memnun oluyoruz.

yoksa beyaz'ın o eski skeçleri, çağıracağı o aptal aptal konuklardan 10 kat daha izlenir bir albeniye sahiptir.
ukaladır. okan bayülgenin yanından geçemez.
sahnede gayet sıcakken, kamera kapandığında bir buz kütlesine dönüşür.
edit : okan ise tam tersidir. program bitince öğrencileri çorba içmeye davet edecek kadar sıcak bi adamdır.
çok asılıyor lan. yani 70 milyonun karşısındada asılınmaz ki,kulis var,program öncesi var çıkışta çorbası var. bu kadar olmaz.
97'de yaptığı programlar ile bugün yaptığı programlar arasında evrenler kadar fark olan insan. Cidden çok büyük bir ilerleme var.
Programı bi 15-20 sene daha devam edebilecek olan insan.
eser yenenleri veliahtı olarak göstermiştir. onlar da gelsin de değerim anlaşılsın diyor. hakaret mi ediyor acaba.
acun kankasıyla beraber refiye yılmaz için program düzenlemesi gereken insan.
bir türlü orkestrasıyla anlaşamayan komedyendir.

arkadaş, ne zaman orkestra bir şeyler çalsa, beyaz ordan muhakkak elini kaldırır ve bir türlü senkronu tutturamayan orkestrasına ters ters bakar.

zaten orkestra sırf var demek için varmış gibi geliyor bana. bakıyorlar yabancı talk showlarda orkestra var. tamam diyolar şurdan kapıp getirin, çeşit olsun.
hiç bir şey yapmadan para kazanan adam.
merhamet duruşunu hiç bir kazan kaybetmemiş ve kaybetmeyecek olan komedyendir.ayrıca bir röportajını okudum sabaha kadar oturur kendisi hakkında yazılanları okurmuş.olur da buna göz atacak olursa helal olsun kendisine.
dizilere yönelik parodileriyle yerlere yatırmaktadır.
severim. beyefendi ve karakterli bir insan, bir değer.
artık yavaş yavaş yaşlanıyor sanırım. bir adım ileri gidip, bir açık oturum tarzı program yapma zamanı bence. iyi yönetir, becerir. komedi olmuyo be reis. on numara adamsın belli. ama gülünmüyo artık. hemen r leri söylemeye çalış, bi açık oturum programı projesi çiz, otur güncel sorunları tartışın işte.

ha olur da beni dinleyip böyle bişey yaparsan rasim ozan kütahyalıyı çağırayım deme. sinir oluyorum.
galatasaray ezikliğini yaşayan ünlülerden. spiker simge fıstıkoğlu sneijder forması getirmiş. beyazıt öztürk halaa dalga geçiyor. tamam sen fenerbahçelisin. elbette o formayı giymemek en doğal hakkın. ama fenerbahçe marşı çaldırmak da beyazıt öztürkün tipik fenerbahçeli duruşunu gösterir. demek ki ünlü ünsüz fark etmiyor hep galatasaray üzerinden besleniyorlar.
http://www.youtube.com/watch?v=rgpPTdqwFaw
karakteriyle para kazanan adamdır.
tipik halk yavşağı. aman beni herkes sevsincilerden.
çok efendiyim acaip iyi bir insanım mesajları kaygılı her hareketi.

lan madem bu kadra karakterli düzgün ve her annenin görmek istediği damat adayısın hani nerde eşin çoluk çocuğun?
hala nasıl ingilizce o kadar basit soruları soramadığını anlamadığım insan. ya cidden salak ya da aşırı kolaycı. halbuki tam soramasa daha komik olurdu yeni espriler üretirdi ingilice üretirden. onun yerinde olsam tercüman kullanmazdım. zatne pek bi şey konuşmuyor yabancı konuklarla onda da tercüman kullanması cidden sıkıcı oluyor.
sayin baskanimiz 2010-2011 sezonunda 7 macta şike yaparak trabzonspor un elinden sampiyonluk kupasini caldi, cezaevine girdi, 6.5 yil ceza aldi ve 2010-11 sezonu sampiyonluk kutlamalarinda alex in ustundeki o rezil, o kepaze, o lekeli forma budur, size armagan ediyorum sayin bayan yolanthe. diyen adam. rezil tv. ci.
bugün doğum günü olan ünlü komedyen.
iyice çaptan düşmüş tv programcısı. sanırım hala kendisine komedyen falan diyen yoktur.

edit: varmış. vay anasını!
Cuma günlerinin vazgeçilmezi haline gelen komedyendir.
sadece iyi bir şov sunucusu. komik yada komedyen değil.
şöhret hastalığına yakalanmış kişilik. ölene kadar bırakamaz bu işleri malesef. ilgi görmediği gün intiharın eşiğine geleceğini düşünüyorum..
Azalarak bitmesini tüm kalbimle istedigim sözüm ona şovmen. abi bir insan kendini hic mi gelistirmez koca 15 senede. 15 sene önceki hal ve hareketleri ilgi cekti, bizden biriydi falan hesabi gülünüyordu. ancak baydi artik.
kertenkele insan her neyse onunla itham edilen kişi.

http://www.youtube.com/watch?v=KTw3nWHnI2I
görsel

video tamamen işsizlik sonucu ortaya çıkmış, yalnız fon müziği korkuttu.