bugün

beyaz sempatik, güler yüzlü okan ise küçük dağları kendi yarattığını sanıyor sanırım.

not: ama ben okan'ı daha çok severek izliyorum.
biri kibar birisi kabadır.birisi uzun birisi kısadır.birisi aa yeter ne kıyaslaması bu allahını severseniz...
okan'ın program yaptığı stüdyosu daha büyüktür.beyaz'ın ise küçüktür.

beyaz'ın programında hep aynı konular konuşulur,albüm çıkardın mı çıkardım,hadi bir şarkısını söyle,dönmedin sen bana.tamam çok güzel şarkı.

hep bu konu ve hep aynı seyirciler gelir.

okan'da ise en son programda gülden karaböcek vardı ve kendisi taa 2006'da geldiğini söyledi,okan'ın programında hem seyirciler hem de konular değişiyor.bir yerden bir yere gidebiliyor.

okan daha iyidir.
beyazın programı çok eğlenceli okanınki berbat.
beyaz mütevazidir. okan artistlik taslar..
kalite, kültür, seviye. beyaz gelen konuğa göre şekil değiştirmektedir. yalakadır yani. okan ise kim gelirse gelsin herkese karşı aynı tavrı gösterir. yanlış giden bir şey varsa ona karşı tepki göstermesini bilir. beyaz tamamen eğlence amaçlıdır. okan ise hem eğlendirir hemde sosyal konularda bilinçlenmeyi örgütler. okan muhabbet kralı isminde müthiş bir program yapar (pek izlenmez ama yıllar yılı türkiyede bu kalitede bir program yapıldığını sanmıyorum). okan avrupa kültür başkenti olmak tarkan konseri vermekle olmaz der, sokak müzisyenlerine değer verilmesini ister. beyaz'a bir konuk bağlandığında "seni seviyorum beyaazz" gibi çığlıklar yükselir ve saçma sapan muhabbetler döner. bunun üzerine beyazın kalitesiz esprileri eklenir ve program çekilmez bir hal alır. okan ise bağlanan konuğa hemen malumatfuruş sorularını yöneltir. aziz ve enes'in kaliteli esprileri sayesinde ekran karşısında yarılırsınız. ama ortak noktalarıda yok değildir. mesela ikiside tarkan'dan pek haz etmez.

(bkz: basın eksiyi)
(bkz: vurun kahpeye)
beyaz bu adam sevilir dedirtir okan ise bu adamı hiç sevmiyorum yaa
Okan sigara içer, beyaz içmez.
Beyaz stüdyosunda yiyecek dağıtır, okan çişe bırakmaz.
Okan daha cesurdur, beyaz çekingen.
beyaz bekardır, okan evli.
okan 3 konukla yetinmez ama beyaz 1 konuklada yetinebilir.okan delidir doludur ama dopracıdır. beyaz ise pot kırıcıdır.okan 3 4 canlı yayını idare eder,ama beyaz bir canlı yayını idare etmeyibile başaramaz.okan sabah 4 4:30`ta bitirir programları beyaz 3 dedinmi programı kapatır.okanın 10 parmağında 10 marifet vardır.beyazın da 10 parmağı vardır ama sadece ikisinde marifet vardır.okan sosyal mesajlar verir üniversiteli gençlerle program yapar beyaz ise sacadece kendisi için program yapar.okan asla kendisine yapılmış övgü dolu konuşmaları onaylamaz ama beyaz övgü dolu konuşmalarıyla hemen şımarabilir.
(sanırım bu kadar yeter.işim olmsa sabaha kadar okan ve beyazın rasındaki farkları sayabilirim.)
okan zekidir beyaz ise espirilidir.okan herşeye bağırır beyaz ise tatlı dillidir