bugün

giyildiğinde kınanmanıza yol açan bir çorap çeşidiymiş.
(bkz: beyaz corap giyenlerin kinanmasi)
2 gün giyinildiğinde grileşen 1 hafta sonrada siyah bir renk alan bukalemun geni taşıyan çorap türü...
yumurta topukla özdeşleşen çorap rengi
giyenlerin neden dışlandığını algılayamadığım çorap.
siyah takım elbisenin altında ahenkle dans eden çoraptır.
giydiğinizde amele itamıyla bulunucağınız çorap çeşidi...
(bkz: amele)
diğer çoraplardan ne farkı olduğunu bir türlü anlayamadığım çoraptır.*
yazın gayet rahatça giyilebilecek çoraptır. yazlık keten ayakkabı ile siyah çorap mı giyilir?
gerçek kesit faciasının vazgeçilmez gerçek renginden başka renge bürünmüş * ayak koruyucusu.
kısaca pilav denir buna.
mükremin abinin giydiği kısa beyaz renkli çoraptır.
siyah pantolon ve siyah ayakkabının içine, kesinlikle giyilmemesi gereken çorap rengi. çok kötü duruyor.
zaten çok fazla giyen de kalmadı gibi. tek tük gözüküyor.
ülkücüler ve kürtçüler' in ortak paydasıdır.
(bkz: kirlenmek güzeldir)
nihat doğan ın favorisidir.
Kro işidir giyenle kafa geçerim veya sktir çekerim
spor kayafetle giyildiğinde tepki görmeyen çorap.
eski zamanlarda giyilmesi bir temizlik göstergesiyken, zamanın değişmesi ve kültürün bozulmaya başlamasıyla bir kıroluk alameti olarak algılanmaya başlanmış çorap çeşididir.
aslında renkler arttıkça beyaz çorabın modası maazide kaldıgından hor görülüyor o yüzden giyen kişide hor görülüyor bu bi empatidir kanımca.
ayaklarım üşüdüğünden yatarken giydiğim çoraplarımdır pamuktan, içliğimi içine soktuğum.
eskiden normal olan ama bir süre sonra giyenlerin komik duruma düştüğü çorap çeşidi. arkadaş ben küçükken herkes beyaz çorap giyiyordu, hatta 6-7 yaşındayken dayımı siyah çorapla görünce "aa dayım neden beyaz çorap giymemiş, yoksa o normal bir erkek değil mi" falan diye düşündüğümü hatırlıyorum.
beyaz çorabı bende sevmem bir erkek olarak ama ayrıca ben beyaz külotlu çorap veya ten rengi külotlu çorabıda sevmem. itici geliyor.
erkeklere hiç yakişmayan corap.
bayanlarda sorun olmayan erkeklerde giyince sıkıntı yaratan çorap çeşitidir.
bir zamanların modası olan çorap rengi. şimdilerde ise ayıplanıyor, bu da bize moda denen şeyin tam bir aptal işi olduğunu gösteriyor.