bugün

cumartesi klasiğinin beşinci ayağıdır, zirveboxta yer almasa da yeri gönüllerdedir..
sozlukte artik bir anane, bir orf, bir adet haline gelmis cumartesi gecesi heyecaninin besinci ayagi. batanlar, cikanlar olacak, fake hesapla gelip sazan avlayanlar dolacak, biz de blofun ve blofcunun korkulu ruyasi olacagiz.
(bkz: geleneksel facebook texas hold em poker zivresi)
20 aralık 2008'de gerçekleşecek zirvedir..
herkese bol şanslar dileyeceğim zirve.
bu kez pablo escobar'ı donuna kadar soyacağım zirve. *
an itibariyle başlamış güzide zirvemiz..

koordinatları veriyorum,

server: princess istanbul
masa adı: u_l_u_d_4_g
şifre: sozluk *
ilgili olarak, (bkz: şeytanınız bol olsun)
bendenizin de katıldığı zirvedir efenim. kağıt saymak serbest.
çekingen yazarların katılımda sorun yaşadığı zirve.

kısaca bi anlatayım nasıl gireceklerini.

facebooka girip login oluyoruz. olmadan olmuyor haliyle.

akabinde texas holdem poker uygulamasını tıklıyoruz.

server: princess istanbul

yukarıdaki bölümlerden "private tables" a giriyoruz. akabinde u_l_u_d_a_g aldı masayı bulup join'e basıyoruz.

şifreyi giriyoruz.

afyet ossungh.
yer olduğu takdirde katılacağım zirvedir.
maximus, vaktiyle iyi biriydi, pablo escobar, kartal penchesi, alone with everybody ve bendenizin katılımıyla başlamış zirvedir.
bir el de bulunmuş olsam para kaybetmekten ilk kez zevk aldığım poker zirvesiydi.
luis aragones'in teşrif ettiği zirve olmuştur.. parayı aldı kalktı moruk tabi yaşından başından utan..

(bkz: viva uludag)
luis aragones'in, maximus'un paralarını alıp ibiza'ya doğru yola koyulduğu zirve olmuştur. *
heyecanlı anları ölümsüzleşen zirvedir..

http://uludag.forumup.com...p=91&mforum=uludag#91
geleneksel facebook texas hold em poker zirvelerinin sonuncusudur. 6. sı henüz düzenlenmemiştir. sanal paraları katlama arzusuyla yanıp tutuşan bünyem halen beklemektedir. *

tarihi hata: bundan bilmemkaç yıl sonra tarih kitaplarına 'uludağ yazarları geleneği bozdu ya da pokere veda' benzeri söylemler görmemek için hemen düzeltiyorum; 6. facebook texas hold em poker zirvesi düzenlenmiştir, fakat resmi olarak tarihe geçmemiştir. kim kimin ne kadar parası aldı öğrenemesek de ruhumuz pokerle*.
katılamadım ama olsun. haftaya donunuza kadar alcam olm.