bugün

ölüm yıldönümünde annesi konuşuyordu iki üç gün önce. neymiş tutuklu milletvekilleri salınmalıymış. kadının derdine bak. senin evladın ölmüş be kadın.
Tamam her birimiz duygusal ve fikri mastürbasyonumuzu yaptık, rahatladık mı?
Her kim olursa olsun,
ölen, 14 yaşında bir çocuktu, çocuk!!!
Çocuğun Ölümüne sevinen arkadaşlar, çocuğu ölmüş bir kadının, gözlerinin içine baka baka bu cümlelerinizi gönül rahatlığı ile
Söyleyebilir misiniz?
Berkin Elvan Türkiye'nin George Floyd'dur. Siz istediğiniz hakareti edin pislik sadece kendi pisliğinizi yazıyorsunuz.
teröristtir. reşit olmaması cezai sorumlu olmadığını göstermez bu bir, ikincisi kendisi teröristtir. bu kadar net. allah rahmet eylesin. fakat bok yoluna gitti. üstelik de haksızdı. bu çocuğu savunan ya aptal muhaliftir ya da teröristtir.

istisnası yok bunun.
Irkçılar ve aktroller hakaretleriniz sizi ne kadar iğrenç olduğunuzu yansıtmaktadır. Berkin Elvan, Nadira Kadirova, rabia naz unutulmayacaktır.
Özgürlük ve demokrasi ekmek gibidir su gibidir bunu anlayamışsanız aklınız yok demektir. Sizene maskeyle gidiyorsa gidiyordur sizene. Siz elin abd'sindeki George Floyd'nu kınayacağınıza kendi ülkemizdeki azınlıkların hakkını hukukunu verin.
-Oğlum ekmek alır mısın?

-Tamam anneee!!! Alcam, alcam diyorum sana! Beni rahat bırak sapanımı bulamıyorum, iki dakika izin ver maskemi de geçireyim suratıma... Anneeee!!!! Molotofumu gördün mü??!!!

görsel
Terörist sizsiniz Berkin Elvan her zaman hatırlanacak siz ne derseniz deyin.
ekmek almaya gidiyordu oysa...

lol
şu sıralar tekrar gündeme sokulmaya çalışılan martı kaşlı eylemci.