bugün

kişisel tercihtir . "ben de göndermem" diyerek altına imzamı atıyorum hatta. bu durumda bir de itiraf da bulunmuş oluyorum zaten
"gemiciğim, fabrikalara gizli ortaklığım, hırsızlığım vardır.bale yapanı orospu olarak gördüğümü ifade ediyorum. örümcek kafalıyım."

ulan bir kez "kızımı baleye göndermem" diyerek ne çok itirafta bulunmuşum meğer? vay namussuz ben!
haklı bir kişisel tercihtir. modern olmak kızını karını kıskanmamk sa ben modern de degilim zaten. (bkz: kobresi meydanda heriflerin içine kız göndermek).
kızını baleye değil, 14-15lik olunca babası yaşında bir adama göndermesidir.
"ben kızımı camiye göndermem" ile benzer bir anlam taşıyan cümle.

neden eleştirilir bilmemki?
(bkz: keresteciye gönder tomruk gezmesin)
savunduğu rejimde 4 kadın alabilen ahlak anlayışıyla çok örtüşen bir önerme(!)
ayrıca balenin ayıp,kıskanılacak,tercih edilmeyecek birşey olduğunu ilk defa duyuyorum.
biz ona genelde "sanat" deriz de.
yani 6 milyar insan olarak.
siz balerinlere ne gözüyle bakıyorsunuz bilemeyiz tabi(geçtiği beden eğitimi sebebiyle kalmayan kadınsı organlarını mikroskopla incelerseniz belki tahrik olursunuz tabi)
bilmem farkettiniz mi tahrik olan siz,nerede kol bacak görseniz kendinizden geçen siz,sonra bacılarını aynı şeyden korumaya çalışan siz.
bana sakın dini dayatmayın bak burada ne yazıyor diye.iyi okudum bilirim.tanrı iki kulunu da birbirinden ayırmaz.sana beyin verdim çalıştırasın diye kalp verdim kullanasın diye der.
arada bir çalıştırın şu kafaları.
balenin mi yoksa sizin kafalarınızın mı değiştirilmesi gerekiyor.