bugün

Çok şey degişti...
Arkamdan şeref yoksunu diyorsun ya hani bende görüyorum bunu iyi antalyada değilsin. Üzülürdün yoksa Uğur çok üzülürdün.
o parfümün ve saçların olmasa bu kadar zaafım olmayacaktı sana. daha çocuksun küçücüksün içi dolu turşucuksun halbuki...
ben sana çok alıştım hem de çok. hani senin korkun var ya o bende de var. sana söylemedim ama bende korkuyorum. beni bırakıp gitmenden korkuyorum. çünkü ben hep terkedildim bu hayatta. hiç sevenim olmadı benim gerçek sevgiyi tatmadım. gerçek sevgiye muhtacım ben aslında. bu sende biliyorsun. sonumuz hayırlı olsun. ama sen hiç korkma ben seni hiçbir zaman bırakmayacağım.
Sabaha kadar konusuyoruz uyanir uyanmaz aklima direk sen geliyorsun alismaktan korkuyordum ki korktugun basima geldi ama bazen diyorum ki iyiki girmisim o entriyi de sen bana mesaj atmissin. Seninle konusmak muhabbet etmek cok guzel ve eglenceli. Cok korkuyorum. Yanimdayken cok yakinimdayken gidenler oldu farkli sehirlerde olsak da sen onlardan olma. Sevgilim falan da olma o zaman buyu bozulur sen hep konusmak icin can attigim hic gitmeyen oznem ol mesela.
Buna hakkın yoktu!..

Gururu kırılan insanın çektiği acı kadar, yaşadığı duygular kadar kötü hislerden daha kötüsüne henüz rastlamış değilim.. Gururunun kırılması.. Seni çıkmaza sokan şeyler.. Cevapsız kalmak.. Bunlar zor hisler.. Bunları bir insana yaşatan kişinin hali ne kadar da acı..

Beddua etmeyi sevmiyorum fakat hak ediyorsun sen.. Bencil ve pisliğin teki olduğunu önceden fark edememiş olduğum için kendime de acıyorum.. Yazık sana da bana da.. inşallah şu an yaşadığım bu duyguları sen de en yakın zamanda hissedersin.. Hayatımdan, beynimden siktir olup gideceğin günü sabırsızlıkla bekliyorum..
daha iyi anlaşabilmemiz iÇin görüşmememiz gerekiyormuş demek ki.
Yalnızlık kimsesizlik değil, sensizlik
geçen gün alışveriş merkezinde geziyoduk, seni gördüm yanından geçerkene kalbim güm güm atıyodu. sen yukarı çıkıyodun, göz göze geldik o ara her şeyi yanlış anlamıştın.

gerçek şu ki;
yanından geçerkene yanındaki hatuna takıldı gözüm ondan kalbim güm güm atıyodu,siz yukarı çıkarkene ben sana değil kıza bakıyodum çok güzel giyinmişti.
iyi ki doğdun sevdiceğim! bu kutlamayı hiç bi zaman okumayacak olman ne acı.
keşke nasıl bir aşka sahip olduğunu bilebilseydin.
beni ikna edebileceğini bildiğim için sonun böyle oldu.

tabi bana ulaşırsan fikirlerimi değiştirebileceğini biliyorum yine ve bundan korkuyorum.

çünkü ben sana her seferinde kanıyorum ve her seferindede aynı nakarat oluyor.

onun yerine senden nefret etmek, silmek ve muhattap olmamak en güzeli bence.
sen susuyorsun, ben kahroluyorum.
seni anlıyorum ama kabullenemiyor işte insan aynı şehirde yapayalnız kalmayı.
fuck you.
bunu yazan tosun, okuyana kosun.
Seninle 19 eylül 2011 günü ilk defa tanıştık.Lisenin ilk günü.Bana bakarken gözlerinin içi gülerdi.Söylediğim her şeye gülerdin.Yanından ayrılmazdım.Ancak ne hikmetse ben gönlümü başka bir kıza verdim.Olmadı.Bana küstün.Seni hiç anlamadım.Neyse yıllar geçti.Bir gün senin beni sevdiğini öğrendim.Kendime kızdım.Keşke seni sevseydim diye düşündüm.Hayat işte.Sana doğum gününde kitap hediye ettim.Her şey yoluna giriyordu.Kitap Mustafa Kutlu üstadın Bu Böyledir kitabıydı.Yine bana bakarken gözlerin gülüyordu.20 Mayıs 2013 günü 19 mayıs kutlamaları vardı.Sarı laleler şarkısını çalıyordu uzun saçlı gitarcı kız.Bakışların dünyaya bedeldi.Her şey güzel giderken Gezi olayları patladı.Olaylar malum.Ülke ikiye ayrıldı.Sen çapulcu ben tayyipçi.Soğuduk işte birbirimizden.Olmadı.Canın sağolsun.Seni seviyorum...* * * * *
Sana yazsam da fark etmez okuyamazsin biliyorum ama yazarken rahat hissediyorum... hep gidecegini biliyordum
Ve hep git dedim sana kirdum hircinlastim ve uzdum seni sonunda gittin. Istediğim buydu olması gerekendi ama yine de Üzgünüm ama yine de geri adım atmayacagim. Beni neyin mutlu edecegini
hiç anlamadin yaptiklarin kendini mutlu edecek şeylerdi. Belki de insanoğlu kendini mutlu edecek şeylerin diğerlerini de mutlu edecegini düşünüyor. Sadece yoruldum bi daha sana karşı da eski ben olmayacagim ve senin ne yapacağın umrumda degil. Arada bi aklıma gelirsin zamanla o da geçer.
Özlemişim.rüyada olsa güzeldi.zaten seninle yaşadığım her şey bir rüya gibiydi.
gerçek olduğuna inanmak istemedin,gittin.
yeminlen tribinden de senden de cok sikildim artik bu is burda biter itiraf ediyorum.
sana harcadığım vakte, sevgiye ve paraya yazıklar olsun.
bende sana ait hiçbir şey olmaması daha da kolaylaştırıyor unutmayı. bir tek son gün ağlarken senden peçete istemiştim, onun paketi kaldı elimde. o kadar başka bir şey yok ne atacak ne saklayacak. sen bende ne kadar boşmuşsun meğer. sana kolay gelsin.
çok aptalsın.
tesekkurler beni mutlu ettigin icin...**
sen benim hiç sevmediğim sessizliğimsin.
Kusura bak, bilerek oldu, canım öyle istedi.