bugün

saza neden gelmedin?
bir beddua ettim tutmaz dedim tutmus ya, sevinemedim, iblis. insallah kotu dolandirilmamissindir. bak yine iyiligim ustumde.
ne oyladin be!!
hani sana yemek pişirmiştim bi ara heh işte o yaptığım mantarlar inş zehirlidir. biftek de kabız yapsın seni
Bi insan bu kadar yalnız bırakılmaz ki canım. an itibariyle ben;

görsel
neler yazmalı neler ama önemli olan senin yazmadan anlaman oysa ki.
Şu an şok ettin beni demek isterdim.
senin icin geliyorum ama bunu sana soyleyemiyorum bile.
Ah bu saatler tam da yanında olmalık. Bu saatler tam kokunu almalik. Bu saatler tam da sana sarilmalik...
Cook cok seviyom lan seni.
Allah belanı versin inş kemalistin kızı.
Ah be mihriban. yook sevdiğim filan yok. artık karı derdinde olacak kadar küçük değilim. Sana karı dedim diye kızma ama neyse. Yani gelicem oraya ben oturalım içimde kalan eziklikleri anlatayım birde çerçevesi büyük gözlerine bakayım. Sevdi ama bir masada oturup çay bile içemedi diyolar.
iki de resim şekli yapalım ki mahalleden lavuklara şekil koyalım.
Taşındığın evin önünden geçiyorum hergün, it bağlasan durmaz. Karşıdan seni dikizlediğim arsaya gökdelen yaptı abiler. Yani yeni eski karıştı. herneyse bekliyorum.
şu allahın belası telefonuna bak ikiletme !

'' sanki okuyormuş gibi ''
olmam gereken yerlerde yanında olmadığım için çok özür dilerim..
Endişelerim konusunda keşke içimi rahatlatabilsen.
Yine gel dedin geldim. Yine ekini ayağını birden çektin. Bir gun bu duygularimla safligimla oynayisinin bedelini çok feci ödeyeceksin. Hayat sana odetecek.
Olum insanlar beğensin diye 476466 satır şeysiyi nası yazıyonuz denişikler neyse ki ben burdayım ve o bunu okuyor olsa derdim ki sen nerden çıktın haykırıyorum burda şimdi sg.
Tutuşsun gün yansın geceler...Sen bana geç kaldın ben sana erken...Geç kağıdı al gel belki sınava alırım seni...
senin o burnunu kıtır kıtır ıstırırın. yaparım, bilirsin.
bir musibet bin nasihatten iyidir. iyinin değeri kötüyü görünce anlaşılır.
Hadi gelsene o kadar da uzak değiliz ki birbirimize sadece aynı denizin farklı bölgelerindeyiz...Unutma 1 saat 15 dakika...
Ya bugün bir şiirli aslında bugünlerde çok da popüler bir şarkı buldum bence bize benziyor bu şarkı özellikle de şiirli kısmı, hem de doğum günümde eklenmiş youtube'a...Belli ki sende bize benzetmişsin şiiri...Yiyim mi seni...Unutma aynı denizin aynı dalgasıyız sadece farklı kıyılara vurmuşuz o kadar!
Rüyamda bile sana kavuşamadan sabah oldu ya nasıl sinir oldum.
Zamanında sana kaçıp gelmişim iyi ki dedim. O iki gün çok uzundu bi o kadar da kısaydı aslında.
Rüyamda bile sana kavuşamadan sabah oldu ya nasıl sinir oldum.
Zamanında sana kaçıp gelmişim iyi ki dedim. O iki gün çok uzundu bi o kadar da kısaydı aslında.
Kesin okuyordur. Arada bir saçmalasakda neyse ki hepsi geçiyor ve ben seni çok seviyorum.