bugün

bak beyim, sana iki çift lafım var: yaşlı başlı adamsın, paran var pulun var, her şeyin var... binlerce kişi entry giriyor emrinde. yakışır mı sana 4 nesli gömüp, hala hayatta olmak, yakışır mı he, söyle yakışır mı? sen değil misin, bizim koca ailemizin 4 neslini gömüp, 225 yıldır yaşayan ve bize bir damlacık saadeti çok gören... seeeen, büyük sanatçı, münir özkul sen mi öleceksin? hayır, ben öleceğim, beeen! önce dedemin babası rahmetli oldu, seni çok severdi; sonra dedem, o da çok severdi seni; sonra ise babam ve evet o da taparcasına severdi seni; ve veee son olarak da ben, bu sabah 3 aylık ömrümün kaldığını öğrendim. koskoca ailenin nesli tükendi; ama sen hala yaşıyorsun münir özkul! yakışır mı sana hiç, 1996 doğumlu bir delikanlıdan daha sonra ölmek, yakışır mı söyle! neyse, iyi dinle şimdi beni! eğer ki bu 3 aylık süre zarfında, rahmetlik olmazsan; ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, ne hos kadindi lan neriman usta, hiç çekinmeden çeker vururum seni! anlıyor musun? vururum ve dönüp arkama bakmam bile!
(#17731707)
--spoiler--
1996 doğumlu bir delikanlıdan daha sonra ölmek
--spoiler--

(bkz: 1996 lı sözlük yazarı)
ibrahim yazıcı da gitti be ustam. sen daha çok yaşa emi.
öl artık be adam öl. şu dünyada boş boş yaşıyorsun, yaptığın hiç bir şey yok öl artık.
sen bu ibnelere aldırma reyiz, inadına yaşa ölürsen bile belli etme, yaşıyormuş gibi numara yap, karakteri bozuklarla taşak geç.
beni de gömersen seni öldürürüm.

edit: ne dedim ben ya.