bugün

bak evladım!

canından çok sevdiğin, üç aylıktan beri kardeşim olur dediğin ncldlbz nin doğum gününü kutlamadın, adamı hüzünlere gark ettin, bir de utanmadan ne var ki bunda abi yaa mabi yaa diyorsun ya...

olum adam günlerdir sırf sen mutlu ol diye sana tavla da sürekli yeniliyor, kaç defa pulları kafana göre oynadığını gördü ses etmedi, pul toplarken üçer beşer alıyorsun, ben görüyorum atilla abin görüyor, öncel görüyor ama seni sevdiğimiz için ses etmiyoruz. biz bunu yaptık diye senin böyle hainlik yapman gerekmiyordu.

sen var ya sen,

sennnn!

delikanlı, uludağ sözlük moderatörü, büyük yazar moonlight sonata!

sen mi büyüksün,

hayır,

öncel daha büyük!

dokunma öncelime, dokunma benim sap mühendisime, dokunma benim ajlıktan nefesi kokan evladıma!

yoksa ben, bugüne kadar bir tane mod dövmemiş olan imhotep, yanına gelir ve canını çok pis yakarım!
öncel sikertir seni.
(bkz: yaşar usta)
bir derdim var'a derdimi döktüm bir allahın kulu dönmedi.
burdan sana çağrıda bulunuyorum moonlight sonata, beni de gör bi zahmet .
sözlüğün moderator u. klasik müzik severi. şakirt ve troll yazarların arasında, korku filmleri fonlarında çalan eserlerin, içeriği ve hisssettirdikleri ile ilgili tespitleri ile seviyeye ayar veren yazar. nickini her gördüğümde aklıma, parisienne moonlight şarkısı dinleyen hyundai sonata sahibi birisi geliyor. halbuki insanın arada angaralı namık, kahtalı mıçı ve ajdar anık dinleyip, doğan görünümlü şahinle pati çekmeye de ihtiyacı var diye düşünüyor, kendisine burdan selam çakıyorum.