bugün

her şeyi geçtim, senin içinde iki tane adam var. birisi piçin önde gideni, eğlenceli, mükemmele yakın, rahat adam, ki ben ondan korkuyorum, diğeri de ben. benimse dünyam küçük, çekingen, utangaç, oldukça sıkıcı -üstüne basarak söylüyorum, sıkıcı- adam. hangisi mi iyi? bunu yıllardır kimse çözebilmiş değil.

korktuğum adam, kimseyi sevmiyor. hayat sınırlı değil onun için. oldukça geniş bir dnyası var. beklentileri, hedefleri yüksek. bir kadını sevmek oldukça basit bir ihtiyaç onun için ve giderilmesi gayet basit bir ihtiyaç. onlarca belki yüzlerce yolu var onun için bu ihtiyacını gidermenin. birisini severse, anlarım ki ya çoook güzel bir kız ya da yatakta çok iyi. zira onun için ya toplumsal bir karizma elde etme isteğinin ya da cinsel isteklerin uzantısıdır sevmek. hayat bir enstrumanlar grubuysa, kadın da onun için sadece bu gruptaki bir enstrumandır. sıkılırsa dinlemekten, atar kenara.

ruhun tamamıyla bir kadını sevmek, yaşamı sevmemektir. seviyorsan, dünyan küçüktür, içe dönüksündür. işte asıl ben. küçük bir dünyam var ve içe dönük bir adamım. alternatiflerim sınırlı, yaşamın anlamı aile saadeti benim için. bu adam eğer bir kadını severse, hayatın merkezine onu koyar. ne zaman diğer benin önüne bu adam geçtiyse çuvalladı. bi sikim yapamadı.

kendimi bildim bileli ben diğer adamım aslında, lakin ne zaman çıkmaması gereken anlar varsa, bu salak tip çıktı ortaya, çuvalladı. diğerine kaldı toplamak.

lan oğlum bi şekilde sil şu salak adamı, becer şunu. yok yapamıyorum.
ikimizde beni seviyoruz dimi bebeğim.
yarım saattir sözlük uğruna netin başında kıvranıyorsun. hemen kenefe git yoksa prostat olacaksın..
oğlum bak uggly misin shit misin nesin beni iyi dinle??
- kalk git ders çalış lan adam akıllı programlı bi şekilde yoksa şemsiye açılmaz bak ciddiyim. lys si ygs si bissürü boku var bak bunun git çalış sonra ağlama...

-üşengeçlik yapma lan artık hasta mı oldun kalk doktora git onu geçtim sen sıcak bişiyler içmek için mutfağa gitmeye üşenir oldun lan nasıl bi hayvansın oğlum sen?

-tamam anladık djarum'a aşık oldun içiyon da bok herif orjinalini bulamayınca sızlama sağda solda olsa içiceksin anla bunu sus.

-git arkadaşlıklarını çeki düzen ver lan it gibi yaşama hayvan. kimi görürsen ona takılıp gidiyosun. eski arkadaşlarının değerini anla it.

-uyumayı bırak lan artık. sağda solda uyuyup kalıyon. yalan mı yavşak bu gün otobüste kim uyudu? evde kim uyuyakaldı?

bak bunları yap yemin ediyom içses olarak gelmicem lan bi daha vallah bak.
Ben bu ara kendimi kaybettim .
hayat geçip gidiyor. hiç birşey için ne cok geç ne cok erken. zamanın değerini bil. yoksa hayatın ellerinden akıp gider gözlerinin önünde. geriye ise pişmanlıkların kalır sadece.
anladık çok alıştın ekşınlara. şöyle uzun oturmayalı boş boş çok oldu. ama çık da artık şu yataktan. uzanmaktan beyinciğin şişti, sırtın düzleşti. kalk sigara iç bari be ona bile üşenir oldun pis. için pis senin için.
lan oglum çok sigara içmeye basladın annen bile içeri girerken sigara kokusundan şikayetçi. hem geceleri evden zamansız cıkıp bira içmeler de nedir bazen sabah 10da dönuyorsun eve 10 şişe bitirip tamam kız arkadaşın seni gerekçe bile göstermeden terkeden bir orospu çıktı ama o keyif catarken sen kendini sikiyorsun resmen. toparlan kendine gel son sigaranı iç, otur kpss ye çalıs şurda 15 gün kaldı.
içinde bir boşluk var senin. Eğer öyle olmasaydı, bu şekilde davranmazdın herhalde; ya da nedir? nedendir?..
Of! beynin bulanmış senin. bugünlerde, tıpkı gözlerin gibi davranıyor beyninin içi de; yoksa o da mı astigmat? Bilmiyorumki. *
sıkılmadın mı ulan 2 aydır sürekli aynı albümü dinlemekten?
(bkz: hayır)
artık kendine gel! akıllı ol adamı delirtme! *
kabul et artık. zaman geçtikte kendini daha iyi hissediyorsun.....
çok zoruna da gitse yavrum

sen bu kafayla kendini kimseye anlatamazsın.
kes at artık kangren olan yerlerini.

acın büyüyor farkında değilmisin.ne zaman bitireceksin kanayan yaralarının,siyahlaşan yerlerinin acısını.

bir kere bitmişse güven,bir daha yenilenmeyecek anlamıyor musun hala.daha neden bu kadar zorlama.acıyor işte bütün zerrelerin.
tamam olm sakin ol scorpions grubunun menajeriyle konuştum bir daha istanbul'a gelirken ilk sana haber vereceklermiş.**
aradan 1 yıl gibi bir zaman geçmesine rağmen hala bazı şeylerin yokluğunu kabullenemiyorsun. bunu nasıl yeneceksin? kendime cevap veriyorum. birgün başkasına aşık olarak.
nerdesin , çok oldu..
Hiçbir dilde söylenmemiş, hiçbir dilde yazılmamış sözler ve şarkılar içindeyim...*
Anormal olarak görünmekten çekinmiyorum açıkçası. Anormal olarak sınıflandırılıp kendi anormalliğimde kendimi normal görüyorum.
sağlam durmaktan, güçlü görünmekten, kuyruğu dik tutmaktan bir gün bir yerde gebereceksin farkındasın di mi? koyversen diyorum arada bir!...
ölüyorum tanrım
bu da oldu işte.

her ölüm erken ölümdür
biliyorum tanrım.

ama, ayrıca, aldığın şu hayat
fena değildir...

üstü kalsın...

gidiyorum. kalanlara selam olsun...
salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk.
herkes hakettiğini yaşar...
hakettin sen bunu...*
Sen akıllanmayacaksın.
hadi uyu artık. napıyorsun ki bu sitede? yarın o kadar dersin var. bir kalkda mantıklı bişey yap be kadın. bir hareketinde de aferin dedirtsin kendine. neden asi kızı oynuyorsun yine? bir sorunun mu var? için birşeye mi sıkkın? ne diye bu huysuzluğun, kararsızlığın? herkes olduracak diye birşey yok bu hayatı. bırak salaş kalsın. sıkma canını da uyu hadi.
canım kendim takma da artık uyumaya çalış sanane ondan bundan sahte insanlarla uğraşıp kendini boş işler için neden üzüyorsun yat uyu erken kalk ve sabah kahvaltılarına bikerecik yetiş huzurlu olacaksın inan çok miskinsin çookk nereye kadar bu...(insan bunu kendine yapmalı iyi hissediyor)
güncel Önemli Başlıklar