bugün

ulan ne olurdu msn'yi kapatmak için, knight'i, metin2'yi, facebook'u kapatmak için iki dakikalığına açsan şu masa altıyı. he?!
Tamam abi veresiyeleri pazartesi şey edicem söz. Bunuda yaz deftere bi daha yazdırmıcam.

Not: bizim internet cafenin veresiye defteri vardır. Bakkallardakinden daha kabarık, borçlarla dolu bi defter.
internet kafe mi kaldı lan bu devirde?
Sevgili Nuri abi, biliyorum internet daha çok yeniydi 6 masan vardı kafeyi açtığında . internetin o zamanlar hızı çok düşüktü ve seninki de kotalı olduğundan dolayı bütün masalar dolmadan interneti açmazdın. Velasıl benim türkçe hocam kitap okuma ödevi vermişti ben de okumadım tabi hiç de umursamadım ki sabah hemen hallederim internetten çıkarırım özetini sınıfta anlatırım diye. Sabah Nuri abinin kafesine gittim Nuri abi interneti açmadı gelenlerde hep fifa 2002 oynuyor internete bakan yok 2 saat beni bekletti orda baktım olmuyor 2 mahalle aşağıdaki kafeye gitmek zorunda kaldım. Oradaki kafede sınırsızdı ve sürekli açıktı internet. Ordan hallettim ucu ucuna yetiştim derse az buçuk okudum okumadım sıra bana geldi yarım yamalak anlattım tam hatırlamıyorum ama kadın beğenmedi düşük not verdi. Bende Nuri abiye bozuldum tabi nasıl yaparım diye düşünürken günlerden perşembeydi. O sıralar Kurtlar Vadisi saatinde kimseyi dışarıda bulamazsın. Polat , Çakır , Emmi , Dayı , kafa kesme , Cerrahpaşa izlemeyen yok. Akşam kafeye gittim baktım tıklım tıklım. Oturan 6 kişi oturmayan 16 * Neyse dedim ki Beyler Kurtlar Vadisi başladı izlemiyor musunuz ? Bir anda kafe ışık hızıyla boşaldı * Kafenin ismi Ebru'ydu yiğeninin ismiydi * Ebru internet mahallenizin interneti * Bir de Nuri abi az oynatmadım kafenin telefonundan adam benim yüzümden numarayı görüntüleyen telefon almıştı o zamanlar çok paraydı * Nuri abi kulakların çınlamıştır inşallah. Allah işini rast getirsin * Esenlikler.
güncel Önemli Başlıklar