bugün

yazarların adriana lima'ya içinden gelenleri yazmasıdır.

sevgili adriana bu kadar güzel olmak zorunda mıydın? bir kadın olarak dünyada senin gibi biri varken bana aşık olan erkekleri anlayamıyorum. gözüm mavi ve bir kaç cm daha uzun boylu olsaydım senle kapışırdım da neyse şimdi polemiğe luzum yok. çok öptüm, enişteye selam.
gozlerinle ayni renk camasir giyince tadindan yenmiyorsun ama bu gece cok yorgunum adriana daha sonra gorusuruz canim.
türk kızlarının adriana lima mı ben mi? sorularına özne oldun sen adriana. kapat git artık.
tercüman samet ile cekindigin resmi bir an önce siliyorsun adri. akşam gelirken fistan aldım sana. hadi yine iyisin şırpıntı. kaptın fistanı.
(bkz: güzelliğin beş para etmez) *
söyleyeceklerim bu kadardı. teşekkürler.
haydan olur huydan olur.
arap atı taydan olur.
bu güzellik soydan olur.

öldüm yavarı yalvarı.
topuktan bağla şalvarı.
eva mendes'in eline su dökecekmişsin, ne güldük.
Bu kadar makyaja gerek yok canım ya.
bak kuzum;
sana iki çift lafım var: koskoca kadınsın, paran var, pulun var, her şeyin var. beton gibisin aynı zamanda. yakışır mı sana acun'la evlenmek? yakışır mı bunca abazayı karda kışta acılara gark etmek, dumur etmek? ama nasıl yakışmaz? sen değil misin dünyadaki diğer erkeklere bile acımayan, bir damlacık platomik aşkı çok gören? anlamıyor musun adriana, biz seni seviyoruz! ama ben boşuna konuşuyorum...halimizden anlamayan kadına halimizi anlatmaya çalışıyorum....sen büyük manken, milyarder, viktorya sikrıt meleği adriana hanım...biz mi sana muhtacız...hayır sen bize muhtaçsın sen. sen bizim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümüzde artık pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne türk ne de dünyadaki diğer erkeklere hiçbir şey yapamayacaksın! yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, osbirle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz kocaman abaza bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun! dokunma artık bize! dokunma kardeşlerime! dokunma ekranımıza! dokunma! eğer onların bir tanesi bile bu evlilik yüzünden osbiri yarım bırakırsa, ömründe bir karıncayı bile sikip belini incitmemis olan ben, unun bunun evladi, hiç düşünmeden 31 çeker vururm seni! anlıyor musun? vururum ve dönüp peçete uzatmam bile...

evlenme ya acunla! pislik...
ACUN ZEKi ADAMDIR. GÜZELLiĞiNiN GEÇMESiNE AZ BiR SÜRE KALMIŞ BiRiNE YATIRIM YAPMAZ.

DAHA GENÇ VE YATIRIMLIK KIZLAR BULACAĞINA EMiNiM.