bugün

oldukça güzel bir eylem. yıllarca yaptım bunu ve hiç ekmek çıkmadı karı kız işlerinden. bir gün memleketteyim, acil bir şekilde şehir merkezine geçmem gerek, hava da it donduracak şekilde, feci derecede soğuk. annem durdurdu tam evden çıkacakken ben "oğlum" dedi ve devam etti "yün içlik giymemişsindir sen. dışarısı çok soğuk, hasta olursun bak"... neyse efendim o günlerde de yoğun bir iş temposuna sahibim, hasta olma lüksüm bile yok. "ver anne yün içliği" dedim ve hızlı bir şekilde giyinip çıktım evden. çıktım çıkmasına da, avradını siktiğimin şehrinde sen kalk eski kırığını gör. hatun da olmuş kütür kütür, memeler böyle füze gibi. memelerine bakmaktan hatunun yanındaki arkadaşını bile fark etmedim uzunca bir süre. uzun zamandır görüşmediğimiz için güzel bir mekana geçtik ve saatlerce içki içip sohbet ettik. o geceyle alakalı hatırlamış olduğum son şeyler: hatunun evindeyim, pantolonumu çıkarmaya çalışıyor hatun benim malafinganın dibinde, ben de "olmaz edacğım, kendimi hazır hissetmiyorum" diyerek, kaçmaya çalışıyorum... devamını anlatmayacağım amk! sakın yün içlik filan giymeyin, sikerim!