bugün

nevrotik türk kadınlarının aptal bir takıntısı olmakla birlikte kişi korkularını allah inancı ile kamufle eder,

yıllardır bakire bedenini mantık dışı inanışlarla sembolik bir hale getirir. böylece bakirelik kutsallığa bürünür.

allah inancı onlara göre bekareti saklamakla eştir,

ne saçma mantıksız aptalca takıntılar bunlar, hep bu saçma inanışlar yüzünden kadın bedeni gelişemiyor, kendini ifade edemiyor.
şair burda bol bol sevişin demek istiyor.
(bkz: cinsel enerjiden doğan hayat)

bakireliği devam ettirmek yaşamı anlamsız hale getirir, saplantılarınızdan kurtulamadığınız sürece yaşamın içine dahil olamayıp sızlanan ve ağlayarak kendini ifade eden kadınlar haline gelirsiniz.

zavallı ruhların saplantılı hayatları
herkesin bakireliği, inancı kendine arkadaş. özgürlük dersiniz, kısıtlama istemiyoruz dersiniz sonra milletin kafa yapısına bok atarsınız. benim de sikimde değil bekaret falan ama bana ne, kim ne isterse onu yaşar.
sürekli bekaretle ilgili konu açmanın manası nedir anlamıyorum. yazarlar bu konuyu sürekli akıllarına getirebiliyolarsa demekki bekaret onlar için bi yerde önemli. e ozaman genelde başlık açanlar neden bekaretin önemsiz olduğunu söyleyip duruyor?
(bkz: 20 yaşindayim ve elime erkek eli değmedi)