bugün

gençler birliginin bu hafta oynayacakları maçta taraftarın yapacagı kampanya. bilindigi üzere behzat ç, dizide koyu bir gençler birligi taraftarı, dizinin son 3 bölümü kalmış.
(bkz: biz öyle duyduk)
sonuna kadar desteklediğim kampanyadır.

kurtlar vadisinin çivisinin çıkmasından sonra, adam akıllı seyredilebilecek bir dizi buldum diye sevinirken reyting e yenik düşen bir başka güzel dizi daha olacak.

sınıf ve es-es dizilerindeki gibi yayın saatlerinin sürekli değişmesi reytingi etkiledi bence.

diğer diziler de bu sebepten yayından kaldırılmıştı. kaldırılan dizilerin hepsi de özgün bir yapıya sahipti ki behzat ç. de öyleydi.

kaldırılmaması için her türlü kampanyaya biz de varız.
kampanyadır.

yapacağımız kampanyanın kazanacakları paradan daha öz önemli olduğu gerçek olsada her türlü desteklerim.
bu anasını sattımın memleketinde; türk malı gibi bir diz varken, yaprak dökümü hala izleniyorken, küçük sırlar reyting alabiliyorken, arka soakaklar gün birincisi olabiliyorken hayal olacak kampanyadır.
çünkü behzat ç gerek senaryosuyla gerek oyunculuklarıyla böyle gerizekalı bir seyirci kitlesine bir numara büyük gelmektedir.

kaldırtın da götünüz soğusun amk reyting canavarları.
(bkz: Televizyon komple kaldırılsın kapmanyası) *
valla bence izleyiciler karşılamalı dizinin maliyetini ve gösterim parasını. star tv'ye götümüz yemez ama 100 kişi 100 lira verse artı ekşiden de destek alsak bu diziyi sadece bizim verdiğimiz paralarla tv8 gibi bir kanalda ayakta tutarız. ben 500 lirayı direk gözden çıkardım bile eğer böyle bi olay olursa.
kanımın son damlasına kadar destekleyeceğim kampanyadır..

doğan grubuna sesleniyorum; saçmalayın lan daha neler! yok kaldırmak falan..
gerek olmayan kampanyadır zira bu haftasonu odtü de yeni bölümlerin çekimleri yapılmaktaydı.