bugün

O kara kuru götünle memesiz ve de suratsız olduğun halde ilik gibi çocukla, ıssız adaya düşmüşsün, sen de haklısın, ama bil ki begüm, yüzüne gülüyorsa hep yokluktan...

Begümün oyunları bile gülerek oynayan şapşal suratından, hihihhihihi diye kikirdemelerinden ve de aptal aşık hallerinden açık ve seçik olarak belli olan durumdur, geceleri de hilmicemin arkasında uyuyor zaten, çişe kalkar da pipisi görürüm diye umut ediyor anladığım gadarıynan,, hatta oyunları sırf hilmicem ona sarılırken bir iki dayasın, olmayan memelerini taş gibin göğüs kaslarına sürttürsün diye kazanıyor olabilir,

Ama haklı, ben de olsam aynısını yapardım.

Hll aynn dvm.
Yine gözlerden kaçmamıştır.
bu işin sonu farklı yerlere gideceğine inandığım hallenme.
yürümüyor koşuyor resmen.
begüm ün hilmicem e öyle böyle değil aşırı derecede hallenmesi durumudur. *

bu konuda bir başlık ya da entry gördüğümde çok gülüyorum. niyeyse komik geliyor bana. kızcağız dün hilmicem e kardeşim dedi ya işte o zaman şok geçirdim. bana da halleniyor gibi geliyordu çünkü, dedim sonra boşu boşuna almışız kızın günahını.
Hilmicem yakışıklı çocuk normal tabi .
Haklıdır, ben de olsam ben de öyle yapardım.

Karşim marşim dedi ama çişe kalkıp kalkıp gecenin bir vakti hilmiynen, eline almıyorsa ben de bir şey bilmiyorum.
Bu olayı bir tanıdığımın 8-9 yaşındaki kızı bile fark etmiş arkadaşlar. Görünce aldı beni bi' gülme hemen bu başlığa koştum.
gönüllüler takımı:
görsel

görüldüğü üzere fotoğrafta herkes belli. Kırmızı şortlu uzun saçlı erkekle gönüllüler takımındaki tek kız olan begüm sarılıyorlar. Sadece oyundan sonra sevinirlerken birbirine dokunan bu iki insanı böyle resmetmiş olması aslında o fark etmese dahi bilinç altının sezdiğini düşünüyorum.

Bu da ünlüler takımı:
görsel
Sanırım Anıl elenmeden önce çizilmiş. Resimde ünlülerin kazanması dikkat çekici. Ressam taraflı yaklaşmış ahahajsj.

Uzun lafın kısası çocuk inanılmaz yetenekli. Şu gözlem yeteneğine bakın herkes takır takır tanınıyor.