bugün

daha önce çok ifade ettim ota boka sorunsal demeyin diye. bir çoğunuz başlığı okuduğun da aynı tepkiyi verdi tahmin edebiliyorum. o yüzden baştan belirteyim, bdp partisini desteklemiyorum, hissettiğim tek bir duygu var bu partiye karşı o da nefret ki bu değerli hislerimi bdp için harcadığımı düşünmekteyim bağzen. kısacası hiç bir anlam ifade etmiyor benim için bu parti. hatta parti bile değil, proje diyelim.

sorunsal şurada başlıyor azizim, partiyi kapatacaklar da ne olacak? allah aşkına ne olacak? aynı adamlar ertesi ay bir parti daha kuracak. böyle olmadı mı geçmişte? hadep dehap dtp ve şimdi de bdp. boku çıkmadı mı allah aşkına? 3 kuruşluk siyaset yapan adamları durdurmak demek ki parti kapatmak ile mümkün değil. daha kalıcı çözümler alınmalı. örneğin bu partiler de arıza çıkartan elemanlara siyaset yasağı getirilmeli, 3 5 yıl değil. bir ömür boyu. özellikle terör örgütü ile herhangi bir bağlantısı olanlara. parti kapatmak ile çözülseydi bu iş bdp diye bir parti olmazdı zaten. bdp hadepin simetrik bir uzantısı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25309471/
güncel Önemli Başlıklar