bugün

Ulan bmw hayranlarina diye okudum az daha sövuyordum direkten döndün. Yanim: ilgisiz bir açik mektup.
at hırsızına bak hayran diyor!

kamu spotudur.
(bkz: sana dedi galiba)
(bkz: ayy bokum)
açılımı "bende biraz mallık var hayranlarına açık mektup" tur.

anlamazsınız diye yazdım, zira çoğunuzun algılarında problem var. beyninizi çalıştırmaya çalıştırmaya küflendirmişsiniz.

bakın arkadaşlar, türkiye gibi üçüncü sınıf ortadoğu ülkelerinde zeki, kültürlü ve bakımlı insan bulmak zordur. şu topraklarda 1 seneye yakın yaşamış biri olarak bunun farkına vardım.

biliyorum, benim gibisi bu sözlüğe gelmez.

biliyorum, sözlük erkekleri beni kendilerine idol olarak görüyor, kadınları ise benimle yatmak için sıraya girmiş durumda.

ama bakın, daha önce söyledim yine söylüyorum.

beni elde etmek o kadar kolay değil. beni takip ediyor olmanız benim mutlu olduğum anlamına gelmez. sizin gibiler tarafından takip edildiğim için içten içe moralim bozuluyor, strese giriyorum.

hayran kitlemin arasında nazik, kültürlü, bakımlı, entelektüel birikimi yüksek, elitist yazılar yazan ve hayata bakış açısı böyle bir ülkeye göre çok yükseklerde olan insanlar da var. onları bir kenara ayıracak olursak, diğerlerinin bana karşı bir umut beslemesine üzülüyorum.

sizi üzmek istemem, o yüzden kendi denginize göre insanlarla takılmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

kalitemi düşürmek istemiyorum.

geberin.