bugün

Artık onun hakkında atıp tutanların anlaması gereken gerçektir. Alnının hakkıyla aldığı için anasının ak sütü kadar helal olsun. Bize ne.
caldiysa millet icin calmistir diyenleri ilgilendirmemektedir.
vakti zamanında belediye işçi olan birinin, bugün aldiği maaş da belliyse o mal varliginin kaynagini aciklamali.

aciklanamiyorsa o para senin benim sirtimizdan kazanilmis haram paradir. haram nedir bildin mi?
(bkz: Kendini rezil eden troll)

Olm bi sus ya tanımam etmem seni yeminlen ben senin adına utandım.,
Bir başbakanının her şeyi milleti ilgilendirir. O vakit neden atatürk'ün kişisel tavırları size dert olmaktadır? örneğin; içkisi, sigarası, dini tutumu. Ingilizler canlı yayında danışmanı için başbakan sorgularken bizim halkımız hala soru bile soramamaktadır. Yazıktır, günahtır.
bir başbakanın maaşıyla asla sahibi olamayacağı kadar büyük bir mal varlığı sözkonusu ise, bal gibi ilgilendirir.

senin benim üç beş kuruş kazancımızın hesabını maliye bakanlığı bizden soracak, ama bakanlarından çocuklarına yolsuzluk ve rüşvetle suçlanan bir hükümetin her nasılsa devasa bir servet sahibi olduğu anlaşılan başbakanından, millet adına yargılama görevi yapan yargı hukuk bağlamında ve onu vekil tayin eden bu millet siyasi bağlamda hesap soramayacak, öyle mi ? (bkz: hastir)
hiç kimsenin alnının akıyla kazanmasının mümkün olmadığı servet türleri vardır ki onlardan biri de recep tayyip erdoğan'ın servetidir. bizi de gayet ilgilendirir. saçmalamakta sınır tanımakta fayda var, bir yerden sonra komik de olmuyor artık. sıkıcı oluyor sadece.
onun yerinde olsam bende yaparım diyen zihniyettir.
alnının akıyla milyarlarca doları vardır, kimseyi ilgilendirmez diyen göt kılı beyanı.
Bizleri, hepimizi ilgilendirir.
Tanzanya halkını, Norveç halkını ilgilendirmez, ama Türk halkını ilgilendirir, hem de son kuruşuna kadar...
O makam, ateşten gömlektir!!!
Layık olamadın mı, yakar kavurur!!!
doğrudur. fakat ülkedeki 'mal' sayısı ilgilendirir.
ilgilendirmez olurmu, en çok ilgilendirenlerden biri,
(bkz: ve beyin koşarak uzaklaşır)
güncel Önemli Başlıklar