bugün

başakşehir'i tutuyoruz diye ne reisçiliğimiz kaldı ne yandaşlığımız. anlamıyorsunuz değil mi, biz başakşehir'i sözde üç büyüklerin oyununu bozduğu için seviyoruz. devlet takımı görmek isteyenler aynaya baksın.
muhalifim, solcuyum ve başakşehir'i tutuyorum. başakşehir fk hiçbir siyasi partinin ve hiçbir ideolojinin tekelinde değildir. yönetimler değişir, kalıcı olan başakşehir'dir.

üç yiyici takımı tutmaktansa tırnaklarıyla kazıya kazıya buralara gelen başakşehir fk'yı tutmak solculukla daha çok bağdaşmaktadır şüphesiz.
Bana full akbil ayarlarsan ben de düşünürüm.
süper lig'in güzide takımlarından olan başakşehir fk'nın sempatizanı olma iddiasındaki bir bireyin malum üç takımın taraftarlarına sorusudur. sorulması gereken bir soru çünkü bu üç takım birbirine sadece rakip gözüyle bakarken başakşehir'e düşman gözüyle bakıyor. bakar tabi, şanlı başakşehir oyuncağınızı elinizden aldı. yeter artık anadolu'yu sömürdüğünüz.

başakşehir'imiz şampiyonluğa koşuyor, siz ise döküm döküm dökülüyorsunuz. devir artık bizim devrimiz, itirazınız var mı?