bugün

dünyanın en bi' sevimli erkeğidir.

holley burç yorumcusuyum ben.
dengesiz, kendini beğenmiş, kibirli insan tipidir.
ruh hali yerinde değildir. 4 oktavlık bir kibri vardır.
hem başak hem burcu; ikisini birden götüren erkektir.
kendini etrafındakilere saf olarak gösteren yaban çakalıdır çoğu. * dost kazıklarını da asla unutmaz, yeri geldiğinde voyvodo'yı arar gözleriniz.
bir çoğu, oturduğu yerden kalkmayan adamlardır.
mükkemmelliyetçi!! az biraz da narsist, baya da bi zeki, ucundan da yakışıklı.
çok takıntılıdır. her şeyi yemez, her şeyi giymez, herkesi sevmez, her şeye inanmaz... uzar gider.

kendine güvenir ve dış görünüşüne önem verir güveni her zaman tam olsun ister. çapkındır ama birini sevip bağlandığı andan itibaren sadık kalır.
titizlik konusunda çok titiz değildir ama yediği, giydiği hep temiz olsun ister.

anlamadan size anlamsız gelen bir konuda aniden sinirlenebilir. kavgacıdır. fakat sevdiklerine karşı sorumluluklarının bilincindedir alttan almasını bilir. önce yapar sonra özür diler. sonra yine yapar.

bilgisayar başında sadece metabolik faliyetlerini yerine getirerek günlerce yaşayabilir.

insanları iyi tanır. herkesle kolay samimiyet kurmaz. fakat kurduğu arkadaşlıklar çok sağlamdır.

burdan su sonuca varılırsa evet seçicidir, mükemmeliyetçidir, hafif bir kendini beğenmişlik havası sezilir, duygusaldır ama romantik değildir. kendini ilgilendiren işlerden anlar. yaptığı her işte en iyi olmak için uğraşır.

kafasının ütülenmesinden nefret eder başında fazla dır dır eden biri olursa gözü döner. hatalarının, kusurlarının sayılmasından nefret eder.

çok nazlıdır. hastalık hastasıdır. kıskançtır belli etmemeye gayret eder ama beceremez. sürekli beğenilme arzusu taşır.

güzelliği herkesçe kabul gören, zeki, espirili, dik kafalı, güler yüzlü, mantıklı konuşan kızlara aşık olurlar. ve kızcağız dır dır etmeden onun isteklerini ön planda tutarak yaşamaya alışabilirse bir ömür boyu mutlu mesut geçinebilirler.
onların hakkından boğa burcu kadınları gelir. hadi kolay gelsin
hınzır, afacan. bir o kadar da erkeksi erkek.
(bkz: şaka lan şaka götümden uydurdum)
Yazılanları okuyunca kendinden iğrenen insandır.

Ne iğrenç bir adammışım lan ben.
dengesizdir. sinirlenmemesi gereken şeylere sinirlenir, sinirlenmesi gerekenlere sakince yaklaşır. yengeç erkeği kadar olmasa da hassas, duygusal bir yapısı vardır.
kendi kendine çok konuşur, düşünür, kafasında planlar yapar. ailesine çok bağlıdır, iyi bir eştir.

(bkz: ben bu yazıyı babama yazdım)
bu adamlarda sürekli beni ciddiye al, beni ciddiye almıyorsun takıntısı var, hatta arkadaşa kriz anları için seni ciddiye alıyorum un kısaltmasını* yazıyordum, yoruyor insanı endişeleri cidden..
bu burcun erkekleri gay olurlar genellikle.
anlaşılması en zor erkeklerdir başak burçları. etkilemesi zor çıkması bir o kadar zordur başak erkeğiyle.
(bkz: ben senin bildiğin erkeklere benzemem)
tüm dünyayı anlayan ve anlatabilen insalardır.
boğa burcu kadınları olmasa aşık maşık olamayacak, sevemeyecek erkektir.
evet bu kadınlar olmasa her birimiz ibne olabilirdik.
allah korumuş..
mal olur.
insanların 12 tip karakterden oluştuklarını düşünenlerin, sınıflandırmalarından biri.
hep bi 'bırak dağınık kalsın' modundalardır.

(bkz: ben)
kaypaklardır.
(bkz: evet siz busunuz)
herkesle şak diye samimi olamadığından, samimi olmadığı insanlar da kendisini fazla ilgilendirmediğinden olsa gerek kalleş, kaypak gibi ithamlara maruz kalıyorlar. yazık lan bize
taşak burcu erkeği kıvamına gelmiştir. taşşak geçen geçene.
en asil duyguların yüce insanıdır.
kibirlidirler. dünyanın merkeziymiş gibi davranırlar. her bir b.ku bilirler.