bugün

son zamanlarda dikkat ediyorum, çoğalıyor bunlar. len bir de hep başa bıraktıkları için nicklerini takip edemiyorum.isim verip rencide etmek istemiştim oysa..

bir aklı evvel geliyor, başlık açıp paşa oluyor aklınca. şöyle bir tartışmaya rastlamak mümkün;

başlık: kadınların bıyıklı olması

1. evet onların hepsi bıyıklıdır. motorlu testereylen kesmek gerekir bıyıklarını. (bkz: akıl fikir)

edit: başlık başıma kalmış.
edit 2: beni niye eksiliyosunuz başlık başıma kalmış diyorum.
edit 3: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz.
edit 4: ironiden anlamayan nesil topsun olm top
edit 5: eksilemesene lan artık yeter

hayır bu kadar çırpınacağına sen de sil, senin altındakine kalsın başlık arkadaş. yapmıyor, inatla ironiden anlamayana sövüyor. ama suç bunlarda değil, suç başa bırakmak için başlık açanlarda. hehe, nah onlarda. hacı başa bırakmak için açılan başlık kendini belli eder. ne atlıyosun ikinci entry e? kalır tabi başına. sonra çemkir bik bik deyü.

hırsızın hiç mi suçu yok diyeceksin.. var. onlar da suçlu. aklına geleni başlık yapıp sonra kaçıyor, suçlu tabi. kaçak dövüşüyor herifçi. bir de bunların bir üst versiyonu var ki, çok yaratıcılar. mesela;

başlık: galatasaraylıların yavşak olması

1. bsg dedirten başlık
edit: başlık başıma böhüeah.

2. yavşakların tespitidir

bu yavşakların tespiti diyen adam kim? başlığı açıp 2. entry sahibinin başına bırakan adam. vallaha çok eğleniyor olmalı. ayar falan veriyor zira.. evlerden ırak.

2. entry'i yazanın başına bırakacam bu başlığı.. söylemedi demeyin. üşenmezsem başına kalana ayar falan da verebilirim, bilmiyorum.
güzel bi ugrasi sanirim. öldürülecek bunca zaman varken neden bos durayim. hele bi baslik acayim sonra sictigimi farkedince silerim haa ne dersin...