bugün

Ya bağırsan ne olur bağırmasan ne olur Kardeşim? Sonuç yine aynı kapıya çıkmıyor mu? Bağırınca daha zeki olduğun mu anlaşılıyor? Önemli olan senin cevabı söylemen değildir ayrıca önemli olan cevabı bildiğini bilmendir... "haa bak ben bunu yapabiliyorum" diyebilmektir.

Ne kadar saçma olduğunu bi örnek vererek anlatayım...
Farz edin ki tuvaletiniz geldi, ve yapmak üzeresiniz, hatta ucunda vaziyette, koşarak, son anda yetiştiniz tuvalete...
Peki böyle dar anda "ooleey yetiştim!" Dercesine, bağıra bağıra s.çar mısınız?..
Hayır de mi? Gayet rahat ve sakin şekilde görürsünüz işinizi...
Çünkü s.çmışsınızdır artık.

Yani sözüm şudur ki... Sonuç zaten belli. Sen bunu ne şekilde yaparsan yap sonuç değişmediği gibi sende değişmezsin insanların gözünde...

(bkz: ilginç örnek oldu itiraf edeyim)
Bir de bunların " susanlar hic bir sey bilmiyor" zannedenleri vardir ki sınıflardan ırak olsunlar.
Kendini başkalarına kanıtlama çabasi içinde olan insandir.
Lisede vardı bu tipler en fazla. Hocaaaam cevap şuuuu der. Eğer bu tipler birden fazlaysa sınıfta birbirleriyle rakip haldedirler.
sınavda karşılaşılan tiptir. insanı gıcık eder. kaş yapayım derken göz çıkarır. işi eline yüzüne bulaştırır.
Hoyrat38 ne cok bos sey yazmissin be kardesim. Sag elinle sag kulagini tutmak varken, sol kolunu bacak arandan gecirip sag kulagina uzanmaya calismissin.