bugün

zengin erkeklerdeki gerizekali kadin merakindan kaynaklanir. Zengin koca arayan kadinlarin da ekseriyetle gerizekali olmasi bu mutualizmi destekler. Akli olan kadin zaten kendi parasini kendi kazanir, bu ozgurlugu hic bir seye degismez.
(bkz: sugar daddy) bazen tek kurtulus yolu olarak gorulur.
Hiç bir birikimi olmayan, hayatında okuduğu tek şey magazin haberleri olan birinin ancak kötü amellere alet edilip bir köşeye atılacağı durumdur. Zaten zengin koca meraklısı kızların ortak özelliği bu kendini geliştirmek yerine zengin koca bulup çalışmadan çabalamadan rahat yaşamak, fakat çoğunlukla serserinin biriyle evlenip boktan bir hayata adım atarlar.
şahsen bildiğim bir meraktır. hepsi bana meraklı bunların zenginiz ya.
gayet doğal bir istek. akşam 9 10a kadar çalışmak yerine 5e kadar çalışacağı iş bulur eşiyle daha çok vakit geçirir. Tabi bunu materyalist olmayanlar için söylüyorum.
Zenginim diye ortada dolaşan erkekleri bulan kızlardır.
bazı mı?? güldürmeyin lan.en namuslusundan en hoppasına, en dindarından en Allahsızına kadar hepsinin önceliği paradır. ama kızmayın aşağılamayın kadınları. yaradılışları böyle. yapacak birşey yok.
(bkz: türk kızlarının zengin koca merakı)
Normaldir aslında herkes iyi bir hayat sürmek ister. Kime sorsak sevgi karın doyurmuyor diyor.
siz Türk kızı olsaydınız ne isterdiniz diye karşı cevap gelebilecek başlık.
para kazanmak için her türlü ahlaksızlık, şerefsizlik, g*t yalama ve bilimum haysiyetsizliği yapan erkekle eşdeğer meraktır.

ortak paydaları zenginliktir.

bu sayede kadın zengin kocaya, erkek de zengin koca isteyip, yukarıda yazılan yazılan karakteristik özellikleri görmezden gelip, pohpohlayacak bir kadın için bu eyleme girişir.
bahsi geçen zengin koca lakaplı beyimizin mallığın dan kaynaklı yönetim biçimi.
Aşkı bulmaktan daha kolaydır. Türk kızları olarak her şeyin en kolayını ama en iyisini beğendiğimizden zengin koca isteriz. Bir nevi türk erkeklerinin olgun meme arzusuna benzer. Ne kadar büyük o kadar iyi.
güncel Önemli Başlıklar