bugün

kişisine göre sonu hüsranla ya da zevkle sonuçlanabilecek içsel dürtü.
'adamın başına ya meraktan ya da y.raktan gelirmiş' sözünü doğrular. sonunda götü kaybedebilme ihtimali de vardır. o yüzden kerhaneye gidip bir kadınla birlikte olmak varken, çakmasına gerek yoktur.
birisi bana "adam normalde erkek olduğu için senin neden hoşlandığını biliyor onun için bir kadından daha bilerek yalıyor çükünü" demişti. osmana yalattır başkan o zaman diyememiş tepkisiz kalmıştım.
zannımca içinde gizli eşcinsellik barındırır. direk bir erkekle beraber olamayacak kadar bu güdüsünü bastırdığını düşünürsek, bu durumunu toplumca birlikteliği az buçuk da olsa bir erkeğe göre daha normal karşılanan bir travestiyle tatmin etmek kişinin işine gelmektedir diye düşünmekteyim...
Türkiye'de fuhuşa yatkın kadınlara (genelev malı olmayan) kıyasla aşırı kolay bulunabilitesi ile Türk erkeğine cinsel ikiyüzlülük imzalı gelen zehir enjeksiyonu.
incelemek için olsa gerektir. travestiye bakıp bakıp 'ulan bu bir zamanlar benim gibi bir herifken nasıl olmuşta bu hale gelmiş acep' sorularını sorma ihtimali yüksektir. ardındanda bir tahtaya kulak memesi çekip allah korusun işaretini yapması daha bir muhtemeldir. *
adamın göte merakı vardır. kimin götü olduğuyla ilgilenmiyordur. zaten götün de cinsiyeti yoktur.
aktif ibneliğin delikanlılık sayılmasıdır. çok sakat bir yanılgıdır.
(bkz: gizli eşcinsel)