bugün

cenk abimizin beni yaran bir röportajıdır.izlenmeli izletilmeli.
[http://www.youtube.com/watch?v=mKFOAQm76_E ]
(bkz: taksimin ünlü siması cenk)
güldüren bir video'dur.
başlık olarak açacaktımki çok izlemekten geç kalmışım.
Kadınsı Erkeğim, Lezbiyenim
Lan cenk uzaylısın sen valla o yüzden meşhursun.
karımdan sonra.

haklı bir yerde. bayansı erkeksen ve yine de kadınlardan hoşlanıyorsan bir nevi lezbiyen sayılırsın.

(bkz: cenk çok şanslısın bebeyim)
literatürlere yeni bir kavram kazandıran videodur.

yorum: senin uzaya çıkmana gerek yok, sen uzay olmuşsun zaten.
(bkz: hadi git lan)
kulağa pek mantıklı gelmiyor ama kadınlarla ters ilişkiye giren erkeklerde lezbiyen olarak adlandırılabiliyor. ters ilişkiden kastım hani şu aktif bayanlar oluyor, strapon mtrapon veya dildo falan ha işte pasif erkekte o aletlerden birini vücudunda hissedttiği zaman erkekte lezbiyen olabiliyor.
taksim'deki bir vatandaşın sözleridir.

yahu adam zaten akıllı, fazla zekadan sıyırmış sanırım, dedikleri de doğru resmen diyor ki:

türkiye'de deprem sorunu var, pkk var hizbullah var diyor, bunları çözmeden uzaya astronot yollamakla ilgilenilmez, demek istiyor.

sorunun cevabını isteyice muhabir de, cenk yapıştırıyor lafı:

hiç uzaya gitmedim bu konuda yorum yapamayacağım yahu adam ikisinde de haklı, arada lezbiyen ve bayansı erkeğim diyerek hatları karıştırmış sadece.
çarkıfelek'te çıkmış, mehmet ali de çıkmış, star da çıkmış ünlü birisi lafı.
adı cenk.
köpek ısırıp 12 iğne olup üstüne üstünlük bi de susturucu silahla vurulmuş bir insan lafı.

"deprem oluyo işte, zelzele oluyo" deyip deprem ve zelzelenin ayrı şeyler olduğunu ispatlamış büyük beyin lafı. lakin hiç uzaya gidememiş ve bu konuda yorum yapamaması üzmüştür, soru karşısında acıklı acıklı yere bakması da ayrı bir üzmüştür.

velhasıl kelam,
bayansı erkek, lezbiyen olmak kolay değil. bunu diyecektim. hem de karısından sonra.

çok önemli bir şey daha;
ahaahahaaahaahaahaahaahaa..
"uzaya gitmediğim için tam bir yorum yapamıyorum."*
taksim delisi cenk ismiyle ünlenmiş vatandaşımızın söylemlerindendir. sabah sabah nereden geldi aklıma bilmiyorum ama duyunca sebepsiz yere gülüyorum. '' sisin mom bisde'' gibi bi mottodur yani çok aptalca ama insan duyunca genede bi tebessüm eder hani. hadi hadi sende sizde gülüyosunuz tek aptal ben değilim biliyorum.
taksim delisi cenk repligi. kendisini saygiyla aniyoruz...
Çok seksi bir abimiz.
buse isimli kizlardan sogumak icin en gecerli sebep. ayrilma bahanesi olarak da kullanılabilir.
erkek olmasına rağmen kendisini kadın gibi hissediyor fakat lezbiyen olduğunu için sadece kadınlardan hoşlanıyor ee ne sikim iş lan bu.
gülmekten yere yatırmıştır.
istiklale gittiklerimin yarısında cenk yine bi yerlerde röportaj veriyor oluyor ne içiyor anlamıyorum.
gülünesi kahkaha atılasıdır. Eski mahallelerdeki meczuplar akıllara gelmiştir.
Taksimli cenk in sozudur.
Bunu söyleyen erkek çok büyük yoklukta kalmış olabilir öyle böyle değil. Çok başka arayışların içine girmiştir.
taksim delisi cenk'in sözüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=mKFOAQm76_E
burdan bütün lgbtlilere sesleniyorum; bu adamı bulup başkan yapın.
bir taksim delisi cenk vecizesi.
Bende erkek bedenine hapsolmuş lezbiyenim.
(bkz: der meriç)