bugün

(bkz: evde kız beslemek)
candır. sevilesi kızdır. aşık bile olunabilir.
bayanlarda boya hiçbir katkısı olmadığını bilmesi gereken bayandır*.
bacakları güzel olan kızdır.
topu yere vurarak koşmaya çalışırken spastik görüntüsü verir.

voleybol iyidir, bırakın basketi.
budur.
görsel
merak etme boy önemli değil sadece biraz zeka ve oyun becerisi gerek. kendimi övmek için söylemiyorum erkek olmama rağman boyum 175 ama bi çok takımdan teklif alıyorum şu an.
sokaklarda görmeye alışık olmadığımız kızdır. oynanış şeklini, koşuşunu falan bir yere bırakıp, büyük saygı duyulmalıdır. kısaca zevkli kızdır. 1 vs 1 teklif edebilmek bile bazen cesaret isteyebilir.
lise yıllarımdayken bende basketbol oynadığım sıralarda pek çekici gelirdi bu kızlar. fakat şimdi eskisi kadar ilgi alakam yoktur, yine de sevilesi kızlardır.
basketbol oynamak isteyen kız iyidir ona öğretmeye çalışırsın ordan aşk filan doğra belki ama basketbol oynayan kız zor kızdır kendi gibi sporcu bir erkek ister karşısında o yüzden manitası pek olmaz ama muhabbetine gelinir hoş kızdır.
Basketbol oynayan kız candır, doğaldır, tatlıdır, bir tanedir, güzeldir, alımlıdır, hoştur, vesairedır.

(bkz: olsada yesek)

Sadece basketbol değil, herhangi bir sporla haşır neşir olan her kız böyledir. Kendilerine saygım sonsuzdur.

Spor yapmak iyidir. Faydaları saymakla bitmez. yapın yaptırın.
Tatli olur. Olsa da oynasak.
kalın bacaklı olup herkese abi der.
En yakın arkadaşımdır, birlikte basketbol oynuyoruz mükemmel bir şey.
muhtemelen kisa boyludur.
Benimdir o efendim. Cok severek yaptigim bir ugrastir. Boyumu cok fazla uzatmamis olsa da hala severek oynarim. Hatta parmagimda cevirmek gibi guzel bir marifetimde vardir kizlar arasinda rekorumda 49 saniyedir. Diger elimi hic degdirmeden tabiki.
memesizdir.
iticidir, voleybol oynayan erkekle aynı kalıba koyabilirim.
kocaman olurlar. altında kalabilirsiniz.
Sert savunma yapacağım kızdır.

Meme stepsi kalktı mı?
Valla malum günlerde hiç boş havalar da olmamasını beklediğim kızdır. O burna gelen hele parmağa dik gelen toplardan sonra hiçbir acıya gık demiyordur.
basketbol oynayan kadın vurduruyordur topu yere.