bugün

önümüzdeki sezon şampiyonlar ligi kura çekimlerine göre, (bkz: nou camp deplasmanında 30bin bursaspor taraftarı) rüyaları gerçekleşmediği takdirde, grup kuralarında bursaspor'un real madrid ile eşleşmesi durumunda yaşanacak olay.
(bkz: bursaspor taraftarı ispanya vizesi istiyor)
"2010 yılında
şampiyonlar liginde
koyacağız real madrid'e"
şu an çok zor gözükmese de real e koymak biraz sıkar dediğim hadisede bulunacak taraftar grubudur. kader, belki ben de o grubun içinde olurum.
tarihin gelmiş geçmiş en farklı yenilgisine tanıklık edecektir..
çokta zor olmayan hadisedir, istanbula, lig maçına, üstelik istanbul büyükşehir belediyespor ile oynanan bir maça bile 35.000 kişi gitmiş ise madride 30.000 kişinin gitmesi pekte anormal olmasa gerek.
olabilirtesi mümkün olan olay.
rüya.

doğmamış çocuğa don biçen rüyaseverler barcelona'nın stadının çok büyük bir bölümünün kombine biletli barcelona taraftarları tarafından doldurulduğunu bilmezler.

aboov real madrid imiş. olsun aynı bok.

ulen kimse uyarmadan farkettim hatayı 1 dakka içinde. oh be dedim ayar yemeden düzelttik. yine yazdı aşşağıya meraklısına diye. olsun kardeşiz.
http://fanatik.ekolay.net...u_3_Detail_244_173186.htm
(ara: hayallerde yaşıyor)
farkındasınız değil mi?
(bkz: geliyoruz)
çok derin hazırlanmalarına rağmen olimpiyat stadı'nda oynanan trabzonspor bursaspor süper kupa maçı'na, yani 100 km ötedeki istabul'a hepi topu birkaç bin taraftar getirebilen ezik adaylarının hezeyanı...
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
aynı taraftar kitlesi geçen sezon ibb deplasmanına 35.000 kişi gitmiştir. ayrıca bursa- istanbul arası karadan 240 km. dir, lütfen götümüzden element uydurmayalım.
not: geçen sene ibb deplasmanına gidenlerden biride benim ve sıklıkla bursa dan istanbul a karayolunu kullanarak gidiyorum. demek ki neymiş, önce bileceksin, bilmiyorsan öğreneceksin, sonra konuşacaksın!