bugün

bi' rapçinin de dediği gibi (sansar salvo) "kadın çocuğu doyucaksa eğer fahişelik yapmalı".

gizli kapaklı hayat kadını olsun, sırf para için kocasını terk edip zengin biriyle evlensin ya da sırf para için kocasının yaptığı bütün pislikleri görmezden gelsin eyvallah. ama kadın gidip hakkıyla çalışıp çocuğuna kimsenin hakkını yedirmeyince " vurun kahpeye".

sizin ben ahlak ve namus kavramlarınızı dübürünüze sokayım. neden bar diyince aklınıza kerhane geliyo ha şerefsizler? içinizdeki pislik içinizde kalsın millete atmayın.

zorunlu açıklama: bu çocuk bunları yazdığına göre kesin annesi öyle gibi zavallıca bi akıl(!) yürütmeye çalışmayın zira ailem sizden kat be kat daha tutucu. ben sadece sizin gibi adilerin kendilerini namus bekçisi ya da ahlak timsali olarak görmenizden tiksiniyorum, başkalarının hayatlarına müdahale ya da hakaret etmenize katlanamıyorum.
9 ay karnında seni taşıyıp dünyaya binbir zorlukla getiren büyütüp besleyen annenden sırf toplum baskısı nedeniyle sadece uygun görmüyorlar diye utanmamaktir. Gayet normal bir durumdur.
neden utansın ki?
(bkz: anadolu çomarı)
bar ortamını bilmeyenler, modernlik kasıyor sanırım burada? bir sürü adam var değişik, valla o ortamlar pekte iyi değil.
eve ekmeği getirmek için kendisi çalışmaya gönlü olmayan birisi için şikayet edilmemesi gereken durum.

ya da annesine daha iyi bir iş bulsun. çözüm mü yok?
Ağır anti-depresan gerektirir. Böyle bir şeyden utanmamak normal bir zihnin becerisi değildir.
Kadın helaliyle çalışarak para kazanıyorsa utanılmaz. kimseye de eleştirmek için laf düşmez.
sözde müslümanların cirit attığı bir memlekette bir kadın geçinebilmek için gayri ahlaki görülen bir takım işlerde çalışmak mecburiyetinde ise;

orada devlet, devletliğini yapmamaktadır.
halkı beş para etmez.
erkekleri adam değildir.
müslümanları layt tır.
akrabaları akrep tir.

aslında orası islam hukukuyla yönetilen bir ülke de değildir. öyle bir ülke dünya üzerinde de yoktur zaten. insanlar layık olduğu gibi yönetilirler..

bir insan anasından/babasından utanıyorsa o daha insan olamamıştır.