bugün

Adana'lıdır. Atüüler.
genel olarak kadınların "hu hu ben buradayım" şeklinde ilgi görme isteğiyle yanıp tutuştuğu ancak kezbanlığıda bir kenara atamadığı anlarda yaşanılan durumdur.
istemem ama yan cebime koy demek isteyen sözlük kızlarının prensesidir.
"O kadar mesaj alıyorum ama hala arzuladığım erkeğin ilgisini çekemedim. çünkü arzuladığım erkeğin ilgisini çekebilecek ne özgüven ne güzellik ne de zekâ, hiç biri bende yok. Onlarca mesaj içinden bi istediğim erkek ve onun türevleri yazmıyor, en iyisi zırlayayım da belki bu son barutumla gündeme gelir; o ve onun kalibresinde bazi erkeklerin dikkatini çekerim" diyerek ters dönen hamam böceği kadar paniklemiş kadın yazardır.

Git bi bak aynaya, sen kimsin, nesin, ederin ne, kalibren ne, kabının iç hacmi ne? Elek misin, sele mi? Kova mısın, maşrapa mı? Kazan mısın deniz mi? Göl müsün nehir mi?

Sen nesin? Sen kendini bi önce tanı, sonra evrenden ona göre şeyler iste.

Gelmiş buraya berdan baraj gölü kıvamındaki hatun, bende niye mavi balina yok diye ağlıyor. Yahu el insaf sus tamam zırlama.

Fenerbahçe nin forveti bile Slimani, biz şimdi neden Aguero bizde değil diye ağlıyor muyuz? yok. Adamlar Eren Derdiyok'la oynuyor şükrediyor. Sözlük kızımız da hep daha fazlası için çırpınıp duruyor.

Atıldın.