bugün

askerdeyken biri birbirine anlatıyordu bende kulak misafiri oldum sonra oldukça gülmüştüm...

delikanlı ile kız bir süredir görüşmektedir. gel zaman git zaman derken delikanlı ne yapmış ne etmiş 4 duvar arasında başbaşa kalmıştır. kız ile tam ilişkiye girmeye hazırlanırken kızın bakire olmadığını anlamış (!) sormuş. nasıl oldu diye?

kız başlamış anlatmaya; evveli vaktinde ailecek pikniğe gitmişler, çok çişi gelmiş. donunu indirip işerken diken pıtışına denk gelmiş. o gün bugün kimseye bahsededemiş. çocuk inanmış mı inanır gibi mi yapmış artık o an geçiştirmişler.

memleketimden insan manzaraları.
çoğu kız oraya dokundurmadan neler yapıyor .bu da bir bahane
hayal gücünü zorlayan şizofrenik bahanelerdir.

-evi temizlerken yanlışlıkla süpürge içime kaçtı.

- sarhoştum, havuç suyu sıkacaktım istemeden havucu soktum.

- küçük kardeşim kafa attı.

- rüyamda bozdular.

vs.
yan yattı, çamura battı tarzı bir sürü bahanedir.

he bir de;

"ben namusu bacak arasında değil kafada sanıyordum, ama meğerse bacak arasındaymış" var tabi.
(bkz: paraleller yaptı)
bakir olmayan erkeklerden farklı değil.
tecavuze ugradim!
bi kere bi kiz arkadasim dramatik bir olay anlatti ve tecavuze ugradigini soledi. o kadar detayli bir hikayeydi ki sonra zaten nikahlanmak zorunda kaldim beni bu halde kimse kabul etmez felan dedi. karsilikli agladik anasini satim. ıcim acidi. ıcten ice dedim bu kizi o picin istedigi gibi kullandirmicam ben sahiplencem vs... uzak bi iliskiydi kiz gitti bi kac ay sonra internetten dusurdugum baska bi hatunu eve atmistim sevistik iliskiye girmek isteyince yapmadi ben korkuyorum felan dedim bakiremisin dedim hayir dedi ama daha once tecavuze ugradim kafama sert bi cisimle vurdular tenha bi yerde irzima gecti birisi felan yine detayli bi hikaye vs... bi anda kafamda adeta bir ampul yandi resmen jeton dustu . ulan bi insabin hrm duygularina hem vicdanina nasil bu yalanlarla kast ediyorsunuz?
hani size yalan soylettirenler suclu belkide bunu bu kadar tiyatro haline getirip vicdanimla oynamak daha az bir suc mu?
ben saf salak bir cocuk olsam ve ilk iliskim surse o duyguyla kandirilip yanlis kararlar verecektim o zaman mutlu mu olacaktiniz ?
eskiden çok taşa otururdum soğuktan oldu.
oturulan taş olmadığı kesin baby.